Pradžia » Naudingos programos ir svetainės » Atsisiusk.lt – greitas ir paprastas būdas parsisiųsti iš Youtube, Facebook, Vimeo

Atsisiusk.lt – greitas ir paprastas būdas parsisiųsti iš Youtube, Facebook, Vimeo

atsisiusti video ir muzika is youtube, facebook, vimeo ir kitu svetainiu

VisaiPaprasta.lt pristato atnaujintą ir itin paprastą būdą parsisiųsti vaizdo klipus ir garso takelius iš Youtube, Facebook, Vimeo, ir iš kitų svetainių. Jokių sudėtingų nustatymų ar pasirinkimų. Tereikia užsukti į svetainę Atsisiusk.lt, ir atlikti vos keletą nesudėtingų žingsnių.

Kaip parsisiųsti iš Youtube, Facebook, Vimeo svetainių

Viskas labai paprasta:

 1. Nukopijuokite norimo vaizdo klipo Youtube, Facebook, Vimeo ar kitoje svetainėje adresą (pavyzdžiui – https://www.youtube.com/vaizdo-klipo-id ).
 2. Nueikite į svetainę Atsisiusk.lt, ir įdėkite nukopijuotą nuorodą į tam skirtą lauką (matoma paveikslėlyje):
  parsisiųsti iš youtube
 3. Paspauskite dešinėje paveikslėlio pusėje matomą mygtuką Parsiųsti. Failas bus greitai išanalizuotas, ir bus pasiūlyti keli formatai, kuriais galite parsisiųsti vaizdo klipą ar tik garso takelį.
  parsisiųsti muzikos ar video iš youtube ar facebook
  Užrašai WEBM, MP4 nurodo failo formatą. WEBM ir MP4 – tai vaizdo failai (su garsu). M4A – tik garso failai. Juos groja praktiškai visi grotuvai, palaikantys ir MP3 formatą.
 4. Paskutinis žingsnis – pasirinkite norimą atsisiųsti failą, ir spauskite ant jo dešinį pelės klavišą. Priklausomai nuo naršyklės spauskite Save Target As… (liet. Išsaugoti kaip…) ar Save Link As… , ir išsaugokite failą savo kompiuteryje.

Kaip parsisiųsti video iš Facebook, jei Facebook nerodo jo URL (internetinio) adreso

Facebook video adresą galite sužinoti labai paprastai – ant norimo vaizdo klipo Facebook svetainėje paspauskite dešinį pelės klavišą, ir atsidariusiame meniu rinkitės Show video URL.

Tuomet kiek aukščiau bus parodytas pilnas vaizdo failo URL adresas, kurį galėsite nukopijuoti, ir panaudoti vaizdo klipo atsisiuntimui.

Žymos:

Atsakymai į “Atsisiusk.lt – greitas ir paprastas būdas parsisiųsti iš Youtube, Facebook, Vimeo”: 2

 1. Ziaurei gera programa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *