Pradžia » Internetas » Svetainių talpinimas – 10% pigiau su VisaiPaprasta.lt

Svetainių talpinimas – 10% pigiau su VisaiPaprasta.lt

Perkate domeną? O galbūt kuriate interneto svetainę ar interneto parduotuvę, tačiau dar nežinote, kur ją talpinsite? Pasinaudokite galimybe talpinti svetainę sparčiuose ir patikimuose Hostinger serveriuose. Su VisaiPaprasta.lt galite tai daryti 10% pigiau!

Svetainių talpinimas su VisaiPaprasta.lt

Pasinaudoję šia nuoroda, arba paspaudę ant žemiau esančio paveikslėlio, ir užsisakę bet kurį iš hostinger.lt siūlomų svetainių talpinimo (hostingo) planų, domenų ar kitų paslaugų, gausite 10% nuolaidą svetainių talpinimui.

Norėdami gauti nuolaidą, užsakymo metu įveskite kupono kodą VISAIPAPRASTA.

hostinger nuolaidos kodas visaipaprasta

Kodėl verta naudotis Hostinger paslaugomis

Visų pirma – tiek paslaugų užsakymas, tiek jų naudojimas ir atnaujinimas yra labai paprastas. Norint susikurti svetainę hostinger.lt įrankiai leidžia tai padaryti mažiau nei per valandą (skaičiuojant nuo paslaugų užsakymo iki pilnai veikiančios interneto svetainės, į kurią teliktų sudėti savo informaciją).

Neturite jokių programavimo žinių? Ne bėda – automatiškai įdiegtas Autodiegiklis leis jums kelių mygtukų paspaudimu suinstaliuoti populiariausias pasaulyje turinio valdymo sistemas (tokias kaip WordPress*, Drupal, Joomla), e-komercijos sistemas PrestaShop, OpenCart, forumų programinę įrangą, ir begalę kitų.

Jei iškils klausimų, Hostinger kolektyvas suteiks pagalbą 24 valandas per parą.

Susidomėjote? Apžiūrėti ir užsisakyti hostinger.lt paslaugas galite čia.

*WordPress (WordPress.org) – turinio valdymo sistema, su kuria galite nemokamai ir be jokių programavimo žinių susikurti profesionalią interneto svetainę ar internetinę parduotuvę. Šiuo metu ja naudojasi daugiau nei 30% visų pasaulyje veikiančių interneto svetainių. Šiai sistemai yra sukurta (ir aktyviai kuriama) tūkstančiai mokamų ir nemokamų dizaino šablonų, skirtų įvairiems įrenginiams – tiek mobiliems įrenginiams, tiek kompiuteriams, sukurta daugiau nei 40 000 funkcionalumą išplečiančių įskiepių (plugins). Jei norite patys per vieną vakarą susikurti interneto svetainę su WordPress, spauskite čia.