Pradžia » Naudingos programos ir svetainės » Kaip paslėpti Facebook profilį iš Google ir kitų paieškų

Kaip paslėpti Facebook profilį iš Google ir kitų paieškų

Nenorite, kad į Google ar kitas paieškos sistemas įvedus jūsų vardą ir pavardę būtų rodomas jūsų Facebook profilis? Tuomet visai nesunkiai galite paslėpti savo facebook anketą iš Google, Bing ir kitų paieškos sistemų. Vos per keletą minučių sužinosite kaip paslėpti savo profilį nuo paieškos variklių.

Kaip išimti savo Facebook profilį iš Google paieškos

Norėdami paslėpti savo Facebook profilį iš Google ir kitų paieškų, įsijunkite Facebook nustatymų puslapį. Kompiuteryje jį galite rasti dešiniame viršutiniame Facebook puslapio lange – ten kur jūsų profilio nuotrauka. Paspauskite ant šios nuotraukos, ir atsidarys pradinis nustatymų langas.

Nustatymų lange rinkitės Settings & Privacy (liet. Nustatymai ir Privatumas).

kaip paslėpti facebook profilį nuo google paieškos

Tuomet vėl – Settings (liet. Nustatymai).

kaip nerodyti feisbuko profilio google

Kairėje pusėje esančiame meniu spauskite Privacy. O tuomet dešinėje pusėje suraskite nustatymą Do you want search engines outside of Facebook to link to your profile? (liet. Ar norite, kad ne Facebook paieškos varikliai nukreiptų į jūsų profilį?) Spauskite Edit (Redaguoti).

kaip padaryti, kad google nerodytų mano feisbuko profilio

Atsidariusiame menu nuimkite varnelę nuo užrašo Allow search engines outside of Facebook to link to your profile (liet. Leisti ne „Facebook“ paieškos varikliams nukreipti į jūsų profilį), ir tada iššokusiame lange spauskite Turn off (liet. Išjungti) mygtuką.

kaip pašalinti facebook anketą iš google

Atlikus šiuos žingsnius jūsų Facebook profilis bus pašalintas iš Google ir kitų paieškos sistemų.

Kiek laiko praeis, kol Google ir kitos paieškos sistemos neberodys mano Facebook profilio?

Kiekviena paieškos sistema iš paieškos rezultatų informaciją išima nereguliariai. Kadangi Facebook puslapis gana dažnai skanuojamas Google, galima tikėtis, kad jūsų profilio informacija iš Google bus išimta per kelias dienas. Tačiau gali pasitaikyti, kad pilnai pašalinti jūsų paskyrą iš Google atlikus prieš tai nurodytus veiksmus užtruks ir kelias savaites.

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *