Pradžia » Naudingos programos ir svetainės » Kaip redaguoti PDF failus naudojant Microsoft Word

Kaip redaguoti PDF failus naudojant Microsoft Word

Anksčiau norint redaguoti PDF failus reikėjo brangios ir sudėtingos programinės įrangos (pavyzdžiui – Adobe Acrobat Pro paketo), arba tekdavo naudotis nemokamais, bet labai apribotais įrankiais, kurie dažniausiai sukeldavo nemažų problemų PDF failo stiliuje ar struktūroje. Tačiau daugeliu atvejų su šia problema bus galima susitvarkyti kur kas paprasčiau – Microsoft Word 2016 leidžia redaguoti PDF dokumentus praktiškai taip pat, kaip ir įprastus Word tipo dokumentus.

Tam, kad galėtumėte pilnavertiškai redaguoti PDF dokumentus, turite turėti Microsoft Office 2016 arba Microsoft Office 365 paketą. Jokių papildomų priedų ar įskiepių diegti nereikia. PDF failus redaguoti taip pat leidžia ir Microsoft Office 2013 versija, tačiau naujesnė versija leidžia viską atlikti dar paprasčiau, ir su mažiau nesklandumų. Bet kurios senesnės Microsoft Office versijos neleis redaguoti PDF failų.

PDF failų redagavimas naudojant Microsoft Word

Atidaryti PDF dokumentą su Microsoft Office galima dviem būdais:

  1. Spauskite dešinį pelės klavišą ant norimo redaguoti PDF dokumento, ir atsidariusiame meniu pasirinkite Open With >> Word 2016.kaip atidaryti PDF dokumentą naudojant Word
    Jei Open With pasirinkimų sąraše nematote Word 2016, rinkitės Choose another app, ir programų sąraše susiraskite Word 2016.
  2. PDF failą galite atsidaryti ir tiesiai iš Word programos. Pagrindinio meniu kairėje pusėje spauskite File. Tuomet atsidariusiame lange rinkitės Open, ir dešinėje pusėje nurodykite failą, kurį norėsite redaguoti.kaip su word atidaryti pdf failą

Atidarant PDF failą Word programa bus parodytas pranešimas, kad programa konvertuos failą į Word dokumentą, ir įspės, kad po konvertavimo dokumentas gali atrodyti šiek tiek kitaip, nei originalus PDF failas. Norėdami tęsti failo redagavimą, spauskite OK mygtuką. Jei norite, kad Word daugiau nerodytų šio įspėjimo, prieš tai pažymėkite varnelę ties Don’t show this message again.

pdf redagavimas su word

Paprastai vos atidarius failą Word leidžia peržiūrėti dokumentą, bet neleidžia jo redaguoti. Norėdami redaguoti, virš dokumento spauskite mygtuką Enable Editing.

tvarkyti pdf dokumentus su wordu

Vos tik įsijungs įprastas redagavimo režimas, galėsite atlikti norimus pakeitimus dokumente lygiai taip pat, kaip tai darytumėte su įprastu Word dokumentu.

pdf dokumento redagavimas su microsoft word

Atliktus pakeitimus galite išsaugoti tame pačiame dokumente, arba galite išsaugoti pakoreguotą informaciją naujame faile naudodami File >> Save As funkciją, pasirinkdami norimą formatą – PDF, Word, ar bet kurį kitą.

word išsaugoti dokumentą PDF formatu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *