Pradžia » Naudingos programos ir svetainės » Kaip atsijungti iš Facebook paskyros nuotoliniu būdu kitame kompiuteryje

Kaip atsijungti iš Facebook paskyros nuotoliniu būdu kitame kompiuteryje

Lankėtės savajame Facebook profilyje naudodami svetimą kompiuterį ar telefoną, ir nerimaujate, kad kas nors kitas gali tuo pasinaudoti svetimame įrenginyje? Ne bėda – Facebook leidžia matyti, kuriuose įrenginiuose jūsų profilis yra įjungtas, ir leidžia atsijungti iš Facebook, net jei prie to įrenginio negalite šiuo metu prieiti. Štai kaip tai padaryti.

Kaip peržiūrėti kuriuose išmaniuose įrenginiuose yra prijungtas jūsų Facebook profilis

Patikrinti kuriuose kompiuteriuose ar telefonuose vis dar yra prijungtas Facebook profilis labai nesudėtinga. Kad ir prie kurio kompiuterio būtumėte, prisijunkite prie savo Facebook profilio, ir įsijunkite nustatymų puslapį. Tai galite padaryti dešiniame viršutiniame lango kampe paspaudę ant mažo trikampio, ir atsidariusiame meniu pasirinkę Nustatymai (angl. Settings).

facebook kaip įjungti nustatymus

Nustatymų lango kairėje pusėje rinkitės skiltį Saugumas ir prisijungimas (angl. Security and login).

facebook saugumo nustatymai

Šiame puslapyje matysite įrenginių ir naršyklių sąrašą, kuriais naudojantis buvote pastaruoju metu prisijungę prie savo Facebook paskyros.

facebook prisijungimų sąrašas

Rodomas ne tik įrenginys, naršyklės ar programėlės pavadinimas, bet ir laikas, kada paskutinį kartą buvo prisijungta.

Kaip atsijungti iš Facebook nuotoliniu būdu

Viskas, ką tereikia padaryti, norint atsijungti iš Facebook bet kuriame įrenginyje nuotoliniu būdu, tai iš sąrašo išsirinkti norimą įrenginį, ir ties jo eilute paspausti ant dešinėje pusėje esančio meniu mygtuko (trys taškai).

Atsidariusiame meniu pasirinkite Atsijungti (angl. Log Out). Atsijungta iš Facebook tame įrenginyje bus iš karto – netgi jei kas nors šiuo metu naudojasi jūsų profiliu nurodytame kompiuteryje.

kaip atsijungti iš Facebook nuotoliniu būdu

Nuo šiol iš šio kompiuterio (ar išmaniojo įrenginio) prisijungti prie jūsų Facebook profilio išeis tik tada, jei bus iš naujo suvesti jūsų Facebook prisijungimo duomenys.

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *