Pradžia » Naudingos programos ir svetainės » Paprastas, patogus ir nemokamas būdas vesti asmeninį ar šeimos biudžetą

Paprastas, patogus ir nemokamas būdas vesti asmeninį ar šeimos biudžetą

mano-finansai

Ko gero kiekvienam teko patirti gana nemalonų jausmą, kai atrodo, jog nieko nepirkote, tačiau pinigai kažkur „išgaravo”. Praėjus keletui dienų nuo apsipirkimo, sunku ir atsiminti kas ir kur buvo pirkta. Nemažai pasimokiusių iš tokių situacijų pradeda rašyti išlaidas ir pajamas tiesiog sąsiuvinyje – tai gana paprasta ir prieinama praktiškai kiekvienam, tačiau yra ir gudresnių įrankių šiems darbams atlikti. Vienas tokių – „Swedbank“ Asmeninių finansų instituto sukurta interneto svetainė.

Manofinansai.lt

Svetainė manofinansai.lt ne tik leis lengvai vesti asmeninį ar šeimos biudžetą, bet ir itin paprastai peržiūrėti pasirinkto laikotarpio ataskaitas – su vaizdingais ir lengvai perprantamais grafikais; suformuluoti finansinius tikslus, sekti finansinių įsipareigojimų vykdymą ir būsenas. Galite kurti savo pajamų ar išlaidų kategorijas, ar naudotis jau įdiegtais šablonais – viskas lengvai konfigūruojama ir greitai perprantama. Tereikia užsiregistruoti, ir iš karto galėsite pradėti naudotis biudžeto vedimo įrankiu.

Vedu biudžetą
manofinansai.lt įrankis Vedu biudžetą

Puikus dalykas yra tai, kad šis įrankis yra visiškai nemokamas. O taip pat, norint naudotis įrankiu, nebūtina būti Swedbank banko klientu.

Svetainėje manofinansai.lt be minėto įrankio galima rasti dar daugiau naudingos informacijos – įvairių skaičiuoklių, patarimų kasdien iškylančiais finansiniais klausimais, ekspertų straipsnių. Verta aplankyti!

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *