Pradžia » Programinė įranga » Nemokama antivirusinė AVG Free (2015)

Nemokama antivirusinė AVG Free (2015)

avg-free

Jei jūsų kompiuteryje nėra apsaugos nuo virusų, arba senoji nebeatlieka darbo taip kaip norėtųsi, verta pagalvoti apie naują, paprastesnę ir efektyvesnę. Prieš pora metų rekomendavau Antivir kaip puikią ir nemokamą alternatyvą, tačiau laikui bėgant  nemokama jos versija pasidarė gana sudėtinga (nors savo darbą atlieka gerai). Dabar galiu rekomenduoti paprastesnę programą.

AVG Free nemokama antivirusinė programa

avg-valdymo-panele

AVG Free automatiškai skanuoja tiek kompiuteryje esančias bylas, tiek parsiunčiamus failus internetu. Ji automatiškai atsinaujina, taigi nereikia sukti galvos dėl pasenusios virusų duomenų bazės. Ji sparčiai veikia tiek naujesniuose, tiek senesniuose ir lėtesniuose kompiuteriuose.

Parsisiųsti AVG Free galite iš svetainės www.free.avg.com (svetainėje rinkitės nemokamą versiją, pasirinkti galite paspaudę Free Download). Instaliuodami nepamirškite pasirinkti Basic version, kad būtų įrašyta ne bandomoji, bet pilna programos versija.

 

Žymos:

Atsakymai į “Nemokama antivirusinė AVG Free (2015)”: 3

  1. Na iš nemokamų antivirusinių galėčiau dar rekomenduoti Avast. Labai paprastai suprantamas valdymas, be to daug kam aktualu, kad galima pasirinkti kalbą, tarp kurių yra ir Lietuvių.

  2. O kaip šios antivirusinės programos efektyvumas? Ar patogu naudotis? Man atrodo visai nebloga antivirusinė.AVG.

  3. Antivirusinė kompiuteriui tikrai būtina. Verta pagalvoti apie efektyvią antivirusinę tiek kompiuteriui, tiek pačiam telefonui. Juk svarbu, kad kompiuteris funkcionuotų kaip ir pridera.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *