Pradžia » Kompiuteriai » Avira Antivir – nemokama antivirusinė programa

Avira Antivir – nemokama antivirusinė programa

avira

Nesate tikras, jog kompiuteris tinkamai apsaugotas nuo virusų? O gal baigėsi su kompiuteriu pirktos antivirusinės programos licencija? Jei kompiuteris skirtas asmeniniam naudojimui, nebūtina pulti pirkti sekančios licencijos (arba blogiau – siųstis nelegalios versijos), yra ir gana kokybiškų nemokamų alternatyvų.

Avira Antivir Free Edition

Avira Antivir – paprasta naudoti, praktiškai nereikalaujanti priežiūros antivirusinė programa. Prijungus prie kompiuterio bet kokį naują išorinį duomenų saugojimo įrenginį, ji jį praskanuoja ir praneša apie problemas automatiškai. Tas pats ir naršant internete – aptikus virusą, programa „pypteli” ir praneša apie pavojingą bacilą – arba ją automatiškai neutralizuoja, arba leidžia pačiam ją pašalinti (matomas Remove mygtukas).

Programos atnaujinimai atsiunčiami automatiškai, niekuo rūpintis nereikia. Jokių kodų, likusio veikti laiko skaičiavimo. Suinstaliavai, ir naudoji. Be to, ši programa veikia labai sparčiai – bet kokiame šiuolaikiniame kompiuteryje praktiškai nejaučiamas papildomas kompiuterio apkrovimas, o ir senesniuose, daugiau nei penketą metų turinčiuose kompiuteriuose ši antivirusinė dirbti netrukdo (gal tik operacinės sistemos užsikrovimas trunka keletu sekundžių ilgiau nei visai be jokios antivirusinės programos).

Kaip ir kiekviena nemokama programa, ši antivirusinė turi savo „kainą” – kartą per dieną ekrane parodomas langas, reklamuojantis mokamus Avira produktus. Tereikia pasirodžiusį langą išjungti. Tačiau tai – labai maža kaina palyginus su tuo, kad ši programa puikiai atlieka savo darbą.

Avira Antivir galite atsisiųsti iš oficialios Avira svetainės (tereikia paspausti ant Download Free Antivirus).

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *