Pradžia » Programinė įranga » Kaip bet kokį dokumentą išsaugoti PDF formatu

Kaip bet kokį dokumentą išsaugoti PDF formatu

Prisireikė išsaugoti MS Word, Excel ar bet kokį kitą dokumentą PDF formatu? Štai keletas nemokamų ir nesudėtingų būdų kaip tai padaryti.

Kaip išsaugoti MS Word, Excel, PowerPoint ar kitą Microsoft Office failą PDF formatu

Word, Excel ar kitą dokumentą paversti PDF failu visai nesunku. 2010 metų ir naujesni MS Office pakeitai vos tik juos instaliavus jau turi įrankį, išsaugantį dokumentus PDF formatu. Tačiau jei dar naudojate Office 2007, tam reikės papildomo įrankio – Microsoft Office Add-in: Microsoft Save as PDF or XPS. Jį galite atsisiųsti iš čia. Įskiepis nedidelis ir paprastai suinstaliuojamas.

Suinstaliavus įskiepį ir iš naujo įjungus MS Word ar kitą MS Office programą, dokumentus galėsite išsaugoti PDF ar XPS formatu.

word, excel ar powerpoint išsaugoti PDF formatu

Jei vis dar naudojate MS Office 2003, šis įskiepis jums nepadės. Tačiau tai visvien galima išspręsti su BullZip.

Kaip išsaugoti bet kokį dokumentą PDF formatu

Norint išsaugoti bet kokį dokumentą PDF formatu (nesvarbu – ar tai MS Office dokumentas, informacija internetiniame puslapyje ar kiti failai), jums prireiks BullZip programėlės. Ji suderinama su praktiškai bet kuria jūsų kompiuterio programa, tačiau veikia kiek kitaip nei įprasta.

Kai tik suinstaliuojate BullZip, jūsų kompiuteryje atsiranda virtualus spausdinimo įrenginys (lyg būtų prijungtas spausdintuvas). Norint išsaugoti bet kokį dokumentą PDF formatu, tereikia įjungti spausdinimo funkciją programoje (arba paspausti CTRL+P), ir atsidariusiame lange pasirinkti spausdintuvą BullZip.

bullzip issaugoti bet koki faila pdf

Paspaudus OK atsidarys langas, leidžiantis pasirinkti įvairius galutinio failo parametrus (failo kokybę, saugumo ir kitus nustatymus – visus šiuos nustatymus paprastai galite palikti taip kaip yra). Ten pat galėsite pasirinkti kokiu pavadinimu ir kur failą išsaugoti. Tuomet paspauskite Save, ir dokumentas bus išsaugotas PDF formatu.

bullzip konvertuoti į pdf

Nemokamą BullZip versiją galite parsisiųsti iš oficialios BullZip svetainės (reikės užsiregistruoti). Jei nenorite registruotis, greičiau programą galite parsisiųsti ir iš čia (norint išsaugoti spauskite dešinį pelės klavišą, ir rinkitės Save As…).

Kompiuteris neatidaro PDF failų?

Jei jūsų kompiuteris neatpažįsta ir neatidaro PDF failų, jums reikia atsisiųsti ir įdiegti Adobe Reader programą. Ją nemokamai galite atsisiųsti iš oficialios Adobe svetainės – nuoroda čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *