Pradžia » Naudingos programos ir svetainės » Nemokama programa, leidžianti redaguoti PDF failus

Nemokama programa, leidžianti redaguoti PDF failus

2018-11-23 atnaujinimas: nuo šiol PDF failus galite redaguoti su Microsoft Word!
Spauskite čia, jei norite sužinoti kaip tai padaryti.

Jei kada nors reikėjo redaguoti PDF failą, turbūt žinote, kad variantai yra keli – arba bandyti pasikliauti internete esančiais įrankiais (nors rezultatas retai kada tenkina), arba siųstis ir instaliuotis didelį ir sudėtingą (ir mokamą) programų paketą (Adobe Acrobat Pro, Abbyy FineReader). Tačiau ar žinojote, kad yra maža, nemokama, bet gana kokybiška alternatyva šiam darbui?

Redaguojame ir konvertuojame PDF failus greitai ir nemokamai

Programa, kurios jums reikia – AbleWord. Tai nemokamas tekstinių failų redaktorius, susitvarkantis ir su ne itin sudėtingais PDF failais. Šią programą galite parsisiųsti iš čia.

Vos tik įsijungę AbleWord programą išvysite pažįstamą vaizdą – programa atrodo praktiškai taip pat, kaip Microsoft Word. Tik kiek supaprastinta. Norint redaguoti PDF failą, tereikia spausti File >> Open, ir pasirinkti norimą redaguoti failą.

pdf failo redagavimas

Redagavimo procedūra praktiškai tokia pati, kaip ir MS Word programoje.

kaip redaguoti pdf

Pabaigus failo koregavimą, išsaugoti jį galima viršutiniame meniu pasirinkus File >> Save As . Išsaugoti jį galite nebūtinai PDF formatu – galite konvertuoti PDF failą į Word, html ar kito formato tekstinį dokumentą.

Ar ši nemokama programa pakeis sudėtingus ir begalę įrankių turinčius Adobe ar Abbyy produktus? Greičiausiai ne. Sudėtingus ir daug įvairių formų bei lentelių turinčius dokumentus profesionalūs paketai atpažins kokybiškiau. Tačiau jei reikia ne itin sudėtingo failo korekcijų, šis nemokamas įrankis – puikiai tinkamas.

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *