Pradžia » Programinė įranga » Kaip laikinai išjungti Windows Defender antivirusinę programą

Kaip laikinai išjungti Windows Defender antivirusinę programą

Jei jau kuris laikas naudojatės Windows 10 operacine sistema savo kompiuteryje, greičiausiai pastebėjote, kad joje yra įdiegta antivirusinė programa Windows Defender.

Paprastai ši antivirusinė programa yra puikus įrankis apsaugoti kompiuterį nuo pavojų, bet kartais ji gali bandyti apsaugoti jus ne tik nuo virusų, bet ir nuo kitų failų, tačiau antivirusinei programai pasirodė įtartini, nors jie iš tikrųjų jums reikalingi. Čia rasite trumpą instrukciją, kaip laikinai išjungti Windows Defender, kad ji nesunaikintų jums naudingų failų.

Kaip laikinai išjungti Windows Defender

Windows Defender antivirusinę programą rasite paspaudę varnelę Windows 10 esančioje užduočių juostoje.

windows defender antivirusine programa

Paspaudus Windows Defender kairiu pelės mygtuku bus atidarytas apsaugos sistemos langas. Jame rinkitės Virus & Threat protection.

windows 10 antivirusineSekantis žingsnis – įsijungti antivirusinės programos nustatymus. Spauskite Virus & Threat protection settings.

windows 10 antivirusinės nustatymai

Viskas, ką liko padaryti, tai atsidariusiame antivirusinės sistemos nustatymų lange Real-time protection perstatyti iš On į Off.

windows 10 windows defender isjungimas

Perstatant šį nustatymą Windows sistema paprašys patvirtinti, kad tikrai norite pakeisti šį nustatymą. Pasirinkite Yes. Po šių žingsnių antivirusinė sistema bus laikinai išjungta.

Kaip įjungti Windows Defender

Atlikus reikalingus darbus su failais, kurie Windows Defender pasirodė įtartini, galite vėl įjungti antivirusinę programą. Tai labai paprasta – tereikia atlikti tuos pačius žingsnius, kaip ir išjungiant apsaugą, tik Real-time protection perstatyti atgal į On.

Jei to ir nepadarysite, perkrovus kompiuterį antivirusinė programa vėl automatiškai bus įjungta.

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *