Pradžia » Išmanieji telefonai » Geriausi vidutinės klasės telefonai

Geriausi vidutinės klasės telefonai

Niekas nesiginčytų, jog flagmanai yra puikūs telefonai – jie aprūpinti įspūdingiausiomis technologijomis ir naujausiomis funkcijomis, kurios suteikia dar daugiau galimybių. Visgi, atsižvelgus į jų kainas, neretai kyla klausimų, ar iš tiesų visos jos mums yra reikalingos. Tuo labiau, kad vidutinės klasės telefonai jiems dažniausiai mažai kuo nusileidžia, o už solidžias jų charakteristikas tenka susimokėti kur kas mažiau. Jei svarstote apie tokį variantą, pirmiausia turėtumėte apžiūrėti žemiau pateiktus modelius.

vidutinės klasės telefonai

Google Pixel 7a

Tai – puikus vidutinės klasės modelis, kuris labai panašus į flagmaną, tad jį dažnai galima pamatyti ir tuomet, kai aptarinėjami populiariausi telefonai. Atsižvelgiant į jo kainą, toks modelis turi kone fenomenalų fotoaparatą, kurio galimybės nepalieka abejingų. Be to, šis išmanusis, aprūpintas puikiai veikiančia „Google“ programine įranga, yra atsparus vandeniui ir gali pasiūlyti belaidžio krovimo funkciją.

OnePlus Nord 3

Šis telefonas įrodė, kad gamintojams užtenka paimti svarbiausias išmaniųjų funkcijas, „supakuoti“ jas į gražų, tvirtą korpusą ir apjungti viską palankiai vertinama „Android“ sistema. Spartus veikimas, 5G ryšys, 80W greitasis įkrovimas, pavyzdinė pagrindinė kamera ir išskirtinė „Oxygen OS“ sąsaja – tai pagrindiniai šio modelio privalumai. Žinoma, tikrai yra kur tobulėti, tačiau atsižvelgiant į telefono kainą, būtų sunku tikėtis ko nors daugiau.

Poco X5 Pro 5G

Nors pagal kainą šį telefoną būtų galima priskirti prie biudžetinės klasės, atsižvelgiant į jo galimybes, nesinori to daryti. Kone daugiausiai komplimentų pelno ekranas: 120Hz atsinaujinimo dažnis ir AMOLED technologija užtikrina nepriekaištingus vaizdus ir puikiai dera su dailiu, elegantišku dizainu. Be to, šis lengvas, plonas telefonas aprūpintas 108MP pagrindine kamera, kuri užtikrins solidžią nuotraukų kokybę.

Samsung Galaxy A54

Aukščiausios klasės stilius, IP67 atsparumo lygis, vienas geriausių ekranų tarp vidutinės klasės modelių ir patikima kamerų sistema – toks būtų taiklus šio telefono pristatymas. Tiesa, prie šių privalumų taip pat reikėtų pridėti ilgai neišsikraunančią bateriją ir ilgą programinės įrangos palaikymą. Be to, telefonas yra aprūpintas galingu „Exynos 1380“ procesoriumi, kuris užtikrins puikų našumą. Akivaizdu, kad tai – rimtas kandidatas atsidurti Jūsų kišenėje.

iPhone 11

Nors kartais šis modelis vadinamas įperkamu flagmanu, atsižvelgiant į kainą, jį verta įtraukti ir į šį sąrašą. Jis gali pasiūlyti solidų veikimą, ilgai tarnaujančią bateriją ir puikią kamerų sistemą, kurią bus galima pritaikyti aukštos klasės fotografavimui ir filmavimui. Spėjama, kad šis modelis savo aktualumo nepraras dar bent kelerius metus. Jį itin palankia kaina galite įsigyti Pigu.lt el. parduotuvėje – spauskite čia, jeigu norite tai padaryti.

Motorola Edge 40

Neretai pabrėžiama estetiška šio telefono išvaizda, o ypač – plona ir lengva konstrukcija. Tačiau naudingų savybių netrūksta ir jo viduje. Kone labiausiai norėtųsi išskirti sklandų veikimą, 144Hz atsinaujinimo dažnį ir puikią programinę įrangą, tačiau net neabejojame, kad pradėję juo naudotis, surasite ir kitų privalumų.

Honor Magic 5 Lite

Šis modelis taps puikiu pasirinkimu tiems, kurie svajoja apie ilgai tarnaujančią bateriją. Atliekant įvairius testus, telefonas atlaikė 28 valandas ir aplenkė ne vieną kelis kartus daugiau kainuojantį modelį. Be to, jis gali pasiūlyti 40W greitąjį krovimą, tad pakrovimas taip pat nekels papildomų rūpesčių. Komplimentų nusipelnė ir ryškus OLED ekranas su tobulu kontrastu ir 120Hz atsinaujinimo dažniu.

Akivaizdu, kad net ir vidutinės klasės telefonai gali pasiūlyti solidžias galimybes. Kad ir kokie būtų Jūsų poreikiai, tarp visų šių variantų turėtumėte surasti tokį, kuris pateisins lūkesčius.

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *