Pradžia » Išmanieji telefonai » Geriausi biudžetiniai telefonų modeliai

Geriausi biudžetiniai telefonų modeliai

Šiais laikais išmanieji telefonai gali pasiūlyti neįtikėtinas galimybes – rinkos flagmanai atstoja ir profesionalius fotoaparatus, ir kompiuterius, tačiau ne paslaptis, kad jiems prireikia ir didelių investicijų. Visgi, biudžetinės klasės modeliai taip pat gali labai maloniai nustebinti: jei telefonui norisi paskirti mažesnes išlaidas, verta susipažinti su žemiau pateiktais išmaniaisiais.

Motorola Moto G62

Kartais šis modelis yra tituluojamas vienu geriausių biudžetinės klasės išmaniųjų, kokį galima rasti rinkoje. Tokį titulą jam pelnė tvirta plastiko konstrukcija, tvarkinga „Android 12“ versija ir 5000mAh baterijos talpa. LCD ekranas veikia puikiai ir leidžia greitai peržiūrėti pranešimus, o telefono nugarėlėje įsikūrusi trigubos kameros sistema ir 50MP pagrindinis jutiklis užtikrina aukštos kokybės nuotraukas dienos metu. Žinoma, trūkumų šiame modelyje tikrai galima aptikti, tačiau atsižvelgus į jo kainą, nebesinori to daryti.

Nokia G60 5G

Turėdamas 5G ryšį, didelį ekraną ir puikiai veikiančią pagrindinę kamerą, šis telefonas neabejotinai pretenduoja tapti vienu geriausių biudžetinės klasės modelių rinkoje. Prie šių privalumų reikėtų pridėti ir ilgai neišsikraunančią bateriją, tačiau reikėtų turėti omenyje, kad teks tenkintis pakankamai lėtu, 20W krovimu. Visgi, kadangi tai darysite retai, vargu, ar tokį minusą pavyks pastebėti. Tačiau jį galės atpirkti pakankamai solidus našumas ir 120Hz siekiantis ekrano atsinaujinimo dažnis.

Biudžetinio telefono pasirinkimas
Biudžetinio telefono pasirinkimas

Realme C35

Jei reikėtų išrinkti stilingiausią biudžetinės klasės išmanųjį, šis modelis neabejotinai atsidurtų tarp lyderių. Tačiau šiame sąraše jis savo vietą pelnė ne tik dėl drąsios, dėmesį prikaustančios išvaizdos. Pasirinkę jį, taip pat džiaugsitės puikiu 1080p našumu ir solidžiomis kameros galimybėmis. Triguba kamerų sistema su 50MP pagrindiniu jutikliu, makro ir nespalvotu lęšiu leis užfiksuoti visas svarbiausias akimirkas, o dirbtiniu intelektu papildyta 8MP priekinė kamera socialiniuose tinkluose leis džiuginti įspūdingai atrodančiomis asmenukėmis.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro

6,67 colio įstrižainės ekranas yra aprūpintas 120Hz atsinaujinimo dažniu ir AMOLED technologija – tai reiškia, kad mėgausitės puikiais kontrastais ir ryškiomis spalvomis. 108MP pagrindinė kamera ir jos palydovai taip pat turėtų viršyti lūkesčius, o prie jų galima pridėti ir 33W greitą krovimą, ausinių lizdą bei IR spinduliuotę.

Reikėtų paminėti, kad šios kompanijos telefonai dažnai atsiduria tarp geriausių biudžetinių modelių. Taip pat rekomenduojame iš arčiau susipažinti su Xiaomi Poco M4 Pro, Redmi Note 11 ir Redmi 10 išmaniaisiais telefonais. Visus juo apžiūrėti galėsite paspaudę ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/foto-gsm-mp3/mobilieji-telefonai/f/xiaomi.

Samsung Galaxy A13

Nors šis biudžetinis modelis negali prilygti panašiai kainuojantiems konkurentams tuomet, kai kalbame apie našumą, gamintojai tai kompensuoja itin palankiai vertinama „OneUI Android“ sąsaja ir ilgalaikiu programinės įrangos palaikymu. Telefonas atrodo dailiai, jo dizainas paprastas, tačiau žavus, o pagrindinė kamera nepriekaištingai atlieka savo darbą – vargu, ar iš biudžetinės klasės modelio galėtume norėti ko nors daugiau.

Huawei Nova 8i

Nors lyginant su kitais modeliais, šiam gali prireikti kiek didesnių išlaidų, privalumų sąrašas taip pat bus ilgesnis. 6,67 colio įstrižainės ekranas su 2376×1080 ir plačiu spalvų spektru, žaidimams tinkantis procesorius, keturguba kamerų sistema ir 66W greitasis krovimas – tai tik dalis tokių ypatybių. Šį modelį įsigyti galėsite Pigu.lt el. parduotuvėje – spauskite čia, jei norite jį apžiūrėti iš arčiau.

Tarp visų šių telefonų turėtumėte surasti bent vieną, kurį norėtųsi įsidėti į savo kišenę. Akivaizdu, kad kaina ne visuomet apsprendžia jų kokybę, tačiau svarbu pagalvoti, kokios ypatybės telefone Jums yra svarbiausios – taip dar paprasčiau atrasite tinkamiausią modelį. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *