Pradžia » Išmanieji telefonai » Kaip savo išmaniajame telefone sužinoti apie jo modelį

Kaip savo išmaniajame telefone sužinoti apie jo modelį

Dažnai įsigydami naują išmanųjį telefoną pamirštame pasigilinti į tam tikras jo funkcijas. Vėliau jų prireikus gali kilti tam tikrų keblumų ir laiko sugaišimo, nes užtrunkama ieškant vieno ar kito elemento. Apie išmaniojo telefono modelį žinome tik tada, kai perkame įrenginį, tačiau bėgant laikui – ši informacija gali užsimiršti. Tai kaip reikėtų surasti informaciją apie turimą išmaniojo telefono modelį?

Kaip savo išmaniajame telefone sužinoti apie jo modelį

Kaip sužinoti apie modelį „Android“ telefone

Visų pirmiausiai atidarykite telefono nustatymus ir suraskite parinktį „Apie telefoną“.

Kai ją spustelėsite, joje rasite pagrindinius įrenginio parametrus: koks yra išmaniojo telefono modelis, jo IMEI ar serijos numeris:

  • Paspauskite skiltį „Programos informacija“, o joje galėsite sužinoti savo įrenginio operacinės sistemos versiją.
  • Jeigu paspausite parinktį „Akumuliatoriaus informacija“, galėsite išsiaiškinti, ar šiuo metu jūsų išmanusis telefonas yra įkraunamas. Taip pat šioje skiltyje galima sužinoti ir įrenginio įkrovimo lygį bei vidinę baterijos talpą.

Tam, kad galėtumėte visus techninius parametrus pasiekti vienoje vietoje galima išbandyti programėlę – „CPU-Z“. Būtent joje rasite visą reikiamą informaciją apie jūsų įrenginį bei vaizdo procesorių:

  • Pasirinkę skiltį „Įrenginys“ (Device) galėsite sužinoti savo išmaniojo telefono ekrano dydį, vidinės atminties ir RAM talpą, ekrano raišką ir kitus svarbius elementus.
  • Paspaudę skiltį „Sistema“ (System) sužinosite savo išmaniojo operacinės sistemos versiją.

Taip pat norint išlaikyti išmaniojo telefono kokybę vertėtų pagalvoti apie jo apsaugą, o tai geriausiai gali padaryti dėkliukai ir apsauginiai stikliukai. Šiai dienai, tarkime net Huawei P30 Pro dėklas gali būti ne tik atliekantis apsauginę funkciją, bet būti puiki stiliaus detalė. Ne tik apsaugosite telefoną, o jis bus puikus akcentas jūsų aprangoje.

Kaip sužinoti apie modelį „iPhone“ telefone

Visų pirmiausia reikėtų nueiti į išmaniojo telefono nustatymus ir pasirinkti funkciją „Bendri“ (General). Joje pamatysite sąrašą, kuriame jums reikės paspausti parinktį „Apie“ (About). Būtent čia rasite savo išmaniojo telefono operacinės sistemos versija (Software Version) bei modelio pavadinimą (Model Name).

Taip pat šioje parinktyje galite rasti pačio įrenginio modelio numerį (Model Number) ir serijos numerį (Serial Number).

Tie, kas nori žymiai daugiau sužinoti apie savo išmanųjį įrenginį, gali atsisiųsti tam specialiai skirtą programėlę – „AIDA64“. Joje galite rasti visą informaciją apie jūsų telefono procesorių, vidinės ir operatyvios atminties talpą, ekrano dydį bei visą kitą reikiamą informaciją.

Kam reikalingos žinios apie išmaniojo įrenginio modelį

Nutikus nelaimei, kaip įrenginio gedimas, dužimas, išsijunginėjimas ir pan., jums reikės pateikti savo išmaniojo telefono modelį. Faktas, kad jį nunešus į įrenginių servisą jums pasakys, tačiau nutinka ir tokių atvejų, kai greitu metu negalite pasiekti serviso, o jums reikia išmanųjį susitvarkyti čia ir dabar. Tam, kad galėtumėte viską nuotoliniu būdu pateikti įrenginio taisyklai šie duomenys tampa labai svarbus, todėl juos būtų gerai įsiminti.

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *