Pradžia » Išmanieji telefonai » Kaip padaryti, kad vaizdas telefone neapsiverstų, kai vartote telefoną

Kaip padaryti, kad vaizdas telefone neapsiverstų, kai vartote telefoną

Tai, kad vaizdas telefone automatiškai apsiverčia, kai apverčiate išmanųjį telefoną, yra naudinga išmaniojo telefono funkcija. Bet visgi kai kuriais atvejais tai gali sukelti nepatogumų – ppavyzdžiui jei gulite ant šono, ir norite skaityti tekstą vertikaliai, nors telefonas pakreiptas į horizontalią padėtį.

Gerai tai, kad vaizdo telefone apvertimą galima bet kada įjungti ir išjungti. Šiame straipsnyje sužinosite kaip padaryti, kad vaizdas telefone nesivartytų, o liktų tik horizontalioje ar vertikalioje padėtyje.

Kaip išjungti automatinį vaizdo apvertimą Android išmaniajame telefone

Norėdami išjungti ekrano vartymą išmaniąjame telefone su Android operacine sistema, išjunkite arba paslėpkite šiuo metu įjungtą programą, ir pirštu braukite nuo ekrano viršaus žemyn, kad atsidarytų pagrindinių nustatymų langas.

Nustatymų lange susiraskite Auto-rotate nustatymų mygtuką.

kaip padaryti, kad ekrano vaizdas neapsiverstų android

Atlikus šį veiksmą telefono ekrane esantis vaizdas nepasivers, kai telefoną paversite šonu.

Norėdami, kad vaizdas ekrane vėl vartytųsi, tiesiog įjunkite minėtą nustatymų mygtuką.

Kaip įjungti ar išjungti automatinį ekrano apvertimą iPhone telefone

Išjungti ar įjungti ekrane matomo vaizdo automatinį apvertimą iPhone telefone galite labai panašiai, kaip tai daroma telefonuose su Android operacine sistema.

Pagrindiniame ekrano lange braukite pirštu nuo dešinio viršutinio ekrano krašto žemyn – tol, kol atsidarys greitasis telefono nustatymų meniu. Jame turėtumėte rasti nustatymą Portrait Orientation Lock (paveikslėlyje – spyna su rodykle).

kaip išjungti automatinį vaizdo apvertimą iphone telefone

Jei šis nustatymas įjungtas – vaizdas pavertus telefoną automatiškai apsiverčia. Jei išjungtas – net ir pavertus telefoną vaizdas liks toje pačioje pusėje.

Ką daryti, jei telefone ar planšetiniame kompiuteryje vaizdas neapsiverčia, jei įrenginys apverčiamas šonu

Jei telefoną ar planšetinį kompiuterį pavertus ant šono vaizdas ekrane neapsiverčia, greičiausiai vaizdo apvertimo funkcija telefone išjungta. Ją įjungti galite atlikę tuos pačius žingsnius, kurie minėti anksčiau šiame straipsnyje.

Jeigu telefonas nereaguoja į šiuos nustatymus, ir visvien vaizdas ekrane automatiškai neapsiverčia, tuomet telefone turite gedimą. Naujesniuose telefonuose šis defektas pasitaiko gana retai. Kai kuriuose telefonuose, pagamintuose prieš 5 ar daugiau metų metų (pavyzdžiui – kai kuriuose Asus ar Google Nexus), toks gedimas pasitaikydavo.

Jei tai programinis gedimas, tuomet užteks iš naujo atstatyti gamyklinius telefono parametrus (kaip tai padaryti galite sužinoti paspaudę čia). Jei tai techninis gedimas, greičiausiai teks telefoną remontuoti, norint, kad ši telefono funkcija veiktų.

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *