Pradžia » Išmanieji telefonai » Kaip kopijuoti tekstą Android telefone (kaip atlikti copy paste telefone)

Kaip kopijuoti tekstą Android telefone (kaip atlikti copy paste telefone)

Norite nukopijuoti sms žinutėje, interneto svetainėje, skype ar kitoje programėlėje matomą tekstą, tačiau nežinote kaip tai padaryti?  Tam, kad nereikėtų perrašinėti ekrane matomo teksto, bet kuriame telefone, taip pat kaip ir kompiuteryje, galima kopijuoti (copy), iškirpti (cut), ir įklijuoti (paste) tekstą. Štai kaip tai atlikti naudojant išmanųjį telefoną su Android operacine sistema.

Kaip kopijuoti tekstą Android telefone

Norint Android telefone nukopijuoti tekstą, reikia atlikti šiuos veiksmus:

  1. Išsirinkite vieną žodį iš norimo nukopijuoti ar iškirpti teksto (patogiausia – pirmą arba paskutinį), ir ant jo paspaudus palaikyti liečiamo ekrano pieštuku ar pirštu. Žodis bus automatiškai pažymėtas, o žodžio pradžioje ir pabaigoje atsiras spalvoti žymekliai.
    kaip pazymeti teksta android
  2. Perstumkite abu žymeklius taip, kad būtų pažymėtas visas tekstas, kurį norite nukopijuoti.
  3. Kai jau būsite pažymėję visą tekstą, kurį norite nukopijuoti ar iškirpti, virš pažymėto teksto atsiradusiame meniu pasirinkite norimą komandą (copy arba cut).
    kaip kopijuoti tekstą android telefone

Tekstą jau nukopijavote, dabar teliko tik įklijuoti (angl. paste) tekstą ten, kur jo reikia.

Atsidarykite sms žinutę, Skype pokalbį, ar bet kurią kitą programėlę, kurioje norite įklijuoti nukopijuotą tekstą, ir norimoje vietoje palaikykite liečiamo ekrano pieštuką ar pirštą. Po maždaug sekundės toje vietoje atsiras papildomas meniu, kuriame pasirinkus Paste (įklijuoti) atsiras prieš tai nukopijuotas tekstas.

android copy paste

 

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *