Pradžia » Išmanieji telefonai » Kaip iš Android telefono ištrinti visus asmeninius duomenis

Kaip iš Android telefono ištrinti visus asmeninius duomenis

Susiruošėte parduoti savo išmanųjį telefoną su Android operacine sistema, ir nenorite, kad jame liktų kokių nors asmeninių duomenų? Tai padaryti visai nesunku – tam atlikti užteks vos kelių mygtukų (virtualių) paspaudimų.

Geriausias būdas ištrinti iš karto visą telefone esančią informaciją – atstatyti telefono gamyklinius parametrus. Tuomet telefone bus ištrinti visi duomenys (adresų knygelė, nuotraukos, vaizdo failai, žaidimai, programėlės, naršymo istorija, prisijungimo prie svetainių duomenys ir t.t.), išskyrus programas, kurias įdiegė telefono gamintojas. Čia rasite trumpą instrukciją kaip tai padaryti.

Ieškote informacijos kaip iPhone telefone ištrinti visus asmeninius duomenis ir atstatyti gamyklinius parametrus? Spauskite čia.

Kaip atstatyti Android telefono gamyklinius parametrus (ir tuo pačiu ištrinti visus jame esančius asmeninius duomenis)

Pirmas žingsnis – įsijunkite telefono Nustatymų puslapį (angl. Settings), ir jame pasirinkite Atsarginė kopija ir nustatymai iš naujo (angl. Backup & reset).

android nustatymai

Atsidariusiame lange pasirinkite Gamyklos duomenų nustatymas iš naujo (angl. Factory data reset). Tuomet bus parodytas pranešimas, kad iš telefono bus ištrinti programėlių nustatymai, Google paskyra, vartotojo duomenys. Rinkitės Iš naujo nustatyti telefoną (angl. Reset Phone).

Kad savo išmaniajame telefone neištrintumėte duomenų netyčia, sekančiame žingsnyje bus dar kartą paprašyta patvirtinti, jog norite viską ištrinti (po šio veiksmo atstatyti duomenų nebeišeis). Rinkitės Ištrinti viską (angl. Erase everything).

android atstatyti gamyklinius nustatymus

Android gamyklinių parametrų atstatymas ir duomenų ištrynimas gali užtrukti kelias minutes, po kurių greičiausiai (priklausomai nuo telefono modelio) įsijungs vedlys, leidžiantis iš naujo nustatyti vartotojo sąsajos kalbą, laiko juostą ir kitus parametrus.

Gamyklinių parametrų atstatymas neištrina informacijos iš papildomai įdėtos atminties kortelės (jei tokia jūsų telefone įdėta), taigi prieš perleidžiant telefoną į naujas rankas nepamirškite jos išsiimti (arba ištrinti joje esančių duomenų).

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *