Pradžia » Išmanieji telefonai » Kaip versti užrašus su telefono kamera ir Google Translate

Kaip versti užrašus su telefono kamera ir Google Translate

Ar žinojote, kad turėdami rankoje išmanųjį telefoną ir Google Translate programėlę, galite akimirksniu išversti užrašus ant bet kokių daiktų ar objektų į lietuvių, ar į bet kurią kitą pasirinktą kalbą?

Nesuprantate kas parašyta ant prekės pakuotės? Kelyje matote neaiškų ženklą su užrašais, bet nežinote ką jie reiškia? Nesuprantate užrašų ant skalbimo mašinos ar indų džiovyklės? Visa tai akimirksniu galite išversti su Google Translate. Nereikia net perrašyti matomo teksto – viską už jus atliks telefono kamera. Štai kaip tai padaryti.

Kaip išversti užrašus ant daiktų su išmaniojo telefono kamera

Tam, kad galėtumėte išversti užrašus su išmaniojo telefono kamera, jums reikės parsisiųsti programėlę Google Translate.

 1. Įsijunkite Google Play programėlę
 2. Viršuje esančiame paieškos lange įveskite Google translate.
 3. Jei Google translate programėlė jau yra jūsų telefone, ties ja matysite užrašą Update. Tuomet šį žingsnį galite praleisti.
  Jei ties Google translate programėle matote užrašą Install (įdiegti), vadinasi šios programėlės jūsų telefone nėra. Spauskite Install mygtuką, ir programėlė per kelias minutes bus įdiegta jūsų telefone.
kaip įsirašyti google translate programėlę android telefone

Kai jau turėsite Google Translate programėlę telefone, galima pasižiūrėti kaip naudotis Google vertėju su kamera:

 1. Įsijunkite Google Translate programėlę
 2. Vos tik atsidarius programą galite pasirinkti – iš kurios kalbos į kurią kalbą norėsite versti tekstą.
 3. Norėdami versti užrašus su kamera, spauskite Camera mygtuką lango apačioje.
 4. Pirmąkart bandant versti užrašus su kamera, Google prašys leidimo atidaryti kamerą. Leiskite programėlei atidaryti kamerą paspausdami Open Camera mygtuką.
  Taip pat programėlė klaus, ar gali naudotis kamera visada, ar tik tada, kai įsijungiate Google translate programėlę. Rinkitės pastarąjį variantą (While Using The App).
  Šių klausimų programėlė klausia tik pirmą kartą naudojantis kameros vertimu.
kaip versti užrašus su telefono kamera ir google translate

Kai atliksite aprašytus žingsnius, ekrane matysite tai, ką „mato” jūsų telefono kamera. Nukreipkite kamerą į tekstą, kurį reikia išversti, ir per pora sekundžių vietoje originalaus teksto pamatysite išverstą tekstą.

kaip išversti užrašus su kamera ir Google translate

Atkreipkite dėmėsį į nuotraukoje matomą arbatos pakelį, ir į užrašą, matomą telefono ekrane. Vertimas matomas akimirksniu, ir toje vietoje, į kurią nukrepta telefono kamera. Kuo tiksliau nukreipsite kamerą, kuo geriau matomas užrašas, tuo greičiau ir tiksliau bus matomas vertimas.

Štai ir sužinojote kaip versti bet kokius užrašus su išmaniuoju telefonu, akimirksniu! Norite išmokti daugiau triukų su išmaniuoju telefonu, ir sužinoti kaip jis gali padėti kasdieniuose darbuose? Spauskite čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *