Pradžia » Išmanieji telefonai » Kaip siųsti ir gauti SMS žinutes kompiuteriu

Kaip siųsti ir gauti SMS žinutes kompiuteriu

Nusibodo rašyti SMS žinutes mažame liečiamame ekrane? Jei naudojatės Android telefonu, nuo šiol galite „suporuoti” savo telefoną su kompiuteriu, ir SMS žinutes rašyti net nesinaudojant telefonu. Štai kaip tai padaryti.

Kaip „suporuoti” kompiuterį su Android telefonu, kad galėtumėte kompiuteriu rašyti SMS žinutes

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti – įsijunkite žinučių rašymo programėlę (Messenger) Android telefone, ir paspauskite dešiniame viršutiniame kampe esantį meniu mygtuką (trys vertikaliai išrikiuoti taškai). Atsidariusiame meniu spauskite Messages for web.

kaip siųsti sms žinutes kompiuteriu

Atsidariusiame lange spauskite QR code scanner mygtuką, ir iššokusiame lange pasirinkite Allow (tai leis Messenger programai panaudoti telefone esančią kamerą nuskaityti QR kodui, kurio pagalba telefonas su kompiuteriu ir bus „suporuotas”).

siųsti sms kompiuteriu android

Sekantis žingsnis – kompiuteryje atsidarykite bet kurią interneto naršyklę (Chrome, Firefox, ar bet kurią kitą), ir joje atsidarykite interneto svetainę https://messages.android.com .

kaip rašyti sms kompiuteryje

Joje bus matomas minėtas QR kodas. Atsukite telefono kamerą į QR kodą, ir telefonas su kompiuteriu bus akimirksniu sujungti. Jei norite, kad šį „suporavimą” kompiuteris ir telefonas prisimintų ir kitą kartą, įjunkite mygtuką Remember this computer.

Kai tik telefonas su kompiuteriu bus sujungti, telefone matysite pranešimą, kad operacija pavyko.

sms žinutės kompiuteryje su android telefonu

SMS žinučių skaitymas ir rašymas kompiuteryje

Jei telefoną su kompiuteriu „suporavote” sėkmingai, tuomet SMS žinutes galėsite skaityti ir rašyti atsidarę interneto svetainę https://messages.android.com . Tiek žinučių rašymas, tiek ir skaitymas kompiuterio ekrane bus atvaizduotas lygiai taip pat, kaip ir telefone.

sms žinučių rašymas android telefonu

Taip pat galėsite pasiekti ir kontaktus, esančius telefone. Išsiųstos ir gautos SMS žinutės matysis tiek telefone, tiek ir kompiuteryje.

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *