Pradžia » Išmanieji telefonai » Kaip perkelti nuotraukas ir kitus failus iš android telefono į kompiuterį

Kaip perkelti nuotraukas ir kitus failus iš android telefono į kompiuterį

Yra ne vienas būdas perkelti nuotraukas ir kitus failus iš išmaniojo telefono į kompiuterį. Vienas iš paprasčiausių būdų – prijungti telefoną prie kompiuterio naudojant USB laidą – tuomet pasieksite visus reikiamus failus lygiai taip pat, lyg naudotumėte USB atminties raktą ar išorinį diską. Čia rasite trumpą aprašymą kaip tai padaryti. Metodas tinkamas daugeliui Android telefonų ir planšetinių kompiuterių.

Kaip perkelti nuotraukas ir kitus failus iš android telefono į kompiuterį naudojant USB laidą

Pirmas žingsnis, ką jums reikia padaryti – prijunkite savo išmanųjį telefoną prie kompiuterio naudodami jam skirtą USB laidą (dažniausiai tinka ir tas, kuriuo kraunate savo išmanųjį telefoną).

kaip android prijungti prie kompiuterio

Prijungus telefoną prie kompiuterio, ir atrakinus telefoną, jame pasirodys pranešimas USB for charging (liet. USB krovimas). Tai rodo, jog šiuo metu USB jungtis naudojama tik pakrauti telefono akumuliatoriui.

android telefono pajungimas per usb

Paspauskite ant šio pranešimo, ir tuomet atsidarys papildomas meniu, kuriame galėsite pakeisti šį režimą į File transfers (liet. Failų perkėlimai) – tam, kad kompiuteryje galėtumėte matyti telefone esančius failus.

android iskelti nuotraukas per usb

Vos tik telefone įjungsite failų perkėlimo režimą, kompiuteryje atsidarykite My computer langą. Jame matysite savo telefono įrenginį.

kaip prijungti android telefona prie kompiuterio

Du kartus ant jo spustelėję pele matysite telefono atmintines. Jei telefone įdėta atminties kortelė, tuomet matysite du diskus. Jei atminties kortelės telefone nėra, tuomet matysite vieną. Jums reikalingi failai gali būti tiek vidinėje atmintyje (internal storage), tiek ir atminties kortelėje.

android telefono atmintine

Įsijungus norimą diską rasite visus jums reikiamus failus ir katalogus.

android telefono prijungimas prie kompiuterio

Kiekviename android įrenginyje, priklausomai nuo jo modelio ir naudojamos programinės įrangos (bei papildomų programėlių), katalogų kiekis ir pavadinimai gali skirtis. Štai populiariausių katalogų sąrašas, kurių jums gali prireikti:

  • DCIM ir DCIM >> Camera. Čia rasite su jūsų telefonu padarytas nuotraukas. Nukopijuoti jas galite lygiai taip pat, kaip korpijuodami failus iš USB atmintinių ar kitų diskų – naudojant copy ir paste komandas.
  • Download – čia laikomi į telefoną atsiųsti failai (išsaugoti iš interneto svetainių ir pan.)
  • Pictures – programėlėse išsaugotos nuotraukos.
  • Pictures >> Screenshots – nufotografuoto telefono ekrano paveikslėliai (kaip nufotografuoti android telefono ekraną galite sužinoti čia).

Kiekvieną kartą prijungus Android telefoną prie kompiuterio reikia nepamiršti, kad telefone reikia įjungti failų perkėlimo režimą – atjungus telefoną šis nustatymas daugelyje modelių persijungia atgal į telefono krovimo režimą.

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *