Pradžia » Išmanieji telefonai » Kaip rasti pamestą ar pavogtą Android telefoną

Kaip rasti pamestą ar pavogtą Android telefoną

Jeigu pametėte (ar dar blogiau – iš jūsų pavogė) išmanųjį telefoną su Android operacine sistema – dar ne viskas prarasta. Yra nemažai šansų, kad jį dar rasite arba spėsite iš jo pašalinti asmeninius duomenis. Paieškai jums tereiks kompiuterio arba bet kokio kito išmanaus telefono su interneto ryšiu.

Kaip rasti pamestą Android telefoną

Norint rasti pamestą Android telefoną jums reikės arba kito išmanaus telefono, arba kompiuterio su interneto ryšiu. Įsijunkite kompiuteryje (ar telefone) esančią interneto naršyklę, ir nueikite į Android Device Manager svetainę (nuoroda). Prisijunkite prie šios svetainės tais pačiais duomenimis, kaip ir savo telefone buvote prisijungę prie el. pašto ar Google paskyros (Android telefone Settings >> Accounts).

Android Device manager programa

Jeigu jūsų telefonas išjungtas, tuomet popieriai prasti – viskas, ką galėsite pamatyti, tai kur jūsų telefonas buvo paskutinį kartą prieš išsijungiant.

Jei jūsų telefonas vis dar įjungtas, ir jame aktyvuota geografinės vietos nustatymo funkcija (Location), jums bus parodyta kur šiuo metu randasi jūsų telefonas (jei Location nustatymuose buvo nustatytas aukštas tikslumas, vieta turėtų būti matoma žemėlapyje gana tiksliai).

Jeigu vietos nustatymo informacija šiuo metu išjungta, matysite kur paskutinį kartą buvo užfiksuotas jūsų telefonas (tokiu atveju telefonas gali būti ir išjungtas – ši informacija visvien bus prieinama).

pameciau android telefona

Jeigu telefoną tiesiog kur nors pametėte, norite jį surasti, bet neturite galimybės į jį paskambinti, Android Device Manager svetainėje spauskite Ring mygtuką. Mažiau nei po minutės jūsų telefonas pradės visu garsu skambėti, ir taip skambės 5 minutes, arba tol, kol radę telefoną paspausite įjungimo/išjungimo mygtuką.

Jeigu telefone  naudojate Lock screen funkciją, ir įtariate, kad telefonas pakliuvo į netinkamas rankas, nuotoliniu būdu galite užrakinti telefoną paspaudę Lock mygtuką. Tokiu būdu galėsite užrakinti telefoną ir pakeisti jo slaptažodį į naują.

Visgi jei jūsų telefoną pavogė (bet jis nėra išjungtas), ir jau nebesitikite jo atgauti, yra galimybė ištrinti visus jame buvusius duomenis – prisijungimus prie pašto ir Google paskyrų, nuotraukas ir kitus telefone esančius duomenis. Tuomet reikia spausti Erase mygtuką. Telefonas bus pilnai išvalytas. Tuo pačiu reikia nepamiršti, kad atlikus Erase procedūrą daugiau su savo telefonu susitiekti nebegalėsite, kadangi telefone nebeliks ir paskyros, prie kurios esate prisijungę, informacijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *