Pradžia » Naudingos programos ir svetainės » Kaip prisijungti prie dviejų ar daugiau Skype paskyrų vienu metu

Kaip prisijungti prie dviejų ar daugiau Skype paskyrų vienu metu

Norite darbiniame kompiuteryje prisijungti prie savo asmeninės ir darbinės Skype paskyros vienu metu? Ar norite prisijungti prie daugiau nei dviejų Skype paskyrų vienu metu? Tai visai nesudėtinga!

Kaip naudotis dviem ar daugiau Skype vienu metu tame pačiame kompiuteryje

Tam, kad galėtumėte naudotis keliomis Skype paskyromis, nereikia jokių sudėtingų techninių gudrybių ar papildomų programų. Viena Skype paskyra galite naudotis prisijungę prie Skype įprastos Skype programos, kurią greičiausiai turite savo kompiuteryje.

Norint tuo pačiu metu prisijungti prie antros paskyros, interneto naršyklėje įsijunkite https://web.skype.com svetainę. Joje atsidarys langas, kuriame tereikės įvesti antros Skype paskyros prisijungimo duomenis, lygiai taip pat kaip ir įprastoje programoje.

skype internetinė versija naršyklėje

Prisijungus matysite praktiškai identišką Skype programos langą, ir galėsite naudotis antra Skype paskyra taip pat, kaip ir pirmąja.

Reikia prisijungti prie dar vienos Skype paskyros? Jokių problemų – https://web.skype.com svetainę atsidarykite kitoje naršyklėje, nei ta, kurioje jau esate prisijungę prie Skype. Pavyzdžiui, jei prieš tai Skype atsidarėte naudodami Firefox naršyklę, tuomet atsidarykite minėtą svetainę Chrome ar kitoje naršyklėje, ir galėsite prisijungti prie dar vienos paskyros tuo pačiu metu. Ir taip toliau – svarbu, kad būtų prisijungta prie Skype naudojant skirtingas naršykles.

Naudojant Incognito režimą Chrome naršyklėje galite įsijungti dvi Skype paskyras vienu metu. Viena turi būti įjungta įprastame režime, kita – Incognito režime. Incognito (liet. Naujas nežinomas langas) režimą galite įjungti vienu metu paspaudę CTRL, SHIFT ir N mygtukus (CTRL+SHIFT+N).

Ar prisijungti prie Skype naudojant interneto naršyklę saugu?

Internetinę Skype versiją sukūrė ir ją palaiko oficialūs Skype autoriai, taigi jūsų kontaktai, pokalbiai ir kiti asmeniniai duomenys lygiai taip pat saugūs, kaip ir naudojant įprastą Skype programą.

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *