Pradžia » Naudingos programos ir svetainės » Kaip Skype žinutėse paryškinti ar kitaip formatuoti tekstą

Kaip Skype žinutėse paryškinti ar kitaip formatuoti tekstą

Jei dažnai susirašinėjate su draugais ir kolegomis naudodami Skype programą, greičiausiai ne kartą pagalvojote, kad žinutėse būtų patogu turėti įprastus teksto formatavimo įrankius – paversti, paryškinti, perbraukti tekstą, ir turėti kitus teksto redaktoriams įprastus įrankius.

Keletas šių įrankių yra įdiegti į Skype programą – tereikia žinoti, kaip juos parašyti.

Teksto formatavimas Skype žinutėse

Skype neturi tiek daug teksto formatavimo įrankių, kaip dažniausiai naudojami teksto redaktoriai, tačiau bent keletą naudingų funkcijų galite naudoti:

  • jei Skype žinutėje norite paryškinti tekstą (bold), prieš ir po norimo paryškinti žodžių parašykite simbolį * . Pavyzdžiui, parašius *paryškintas tekstas* Skype žinutėje jis automatiškai bus rodomas paryškintas tekstas.
  • jei norite paversti tekstą (italic), prieš ir po žodžių naudokite simbolį _ . Pavyzdžiui, _paverstas tekstas_ automatiškai bus rodomas taip – paverstas tekstas.
  • jei norite perbraukti tekstą, naudokite simbolį ~ prieš ir po norimos perbraukti frazės ( ~perbraukti tekstą~ ).

Kaip Skype rašyti tekstą pastraipomis, arba iš naujos eilutės

Jei žinutėse esate įpratę rašyti ilgus tekstus, patogu bus žinoti, kaip Skype tekstinėse žinutėse rašyti sakinius iš naujos eilutės, arba išskirti tekstą į atskiras, aiškiai matomas pastraipas. Tai labai paprasta!

Įprastai Skype žinutėje paspaudus Enter klavišą jūsų parašyta žinutė bus nusiųsta pašnekovui. Tačiau jei spausite mygtukus Shift ir Enter kartu (SHIFT + ENTER), teksto žymeklis pereis į naują eilutę. Taigi jei norite pradėti rašyti naujoje eilutėje, tereikia paspausti šią klavišų kombinaciją.

Shift ir Enter klavišai klaviatūroje

Jei norite žinutėje vizualiai atskirti pastraipas, tereikia SHIFT + ENTER paspausti du kartus iš eilės – tuomet tarp teksto turėsite tuščią eilutę, ir pastraipos bus aiškiai atskirtos.

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *