Pradžia » Internetas » Kaip laikinai paslėpti, arba visiškai ištrinti Facebook paskyrą

Kaip laikinai paslėpti, arba visiškai ištrinti Facebook paskyrą

Nerimaujate dėl savo duomenų saugumo, ar tiesiog nebenaudojate savo Facebook paskyros? Ištrinti arba bent laikinai paslėpti Facebook paskyrą yra visai paprasta. Žemiau rasite informaciją kaip tai padaryti.

Kaip prieš ištrinant Facebook paskyrą atsisiųsti visą asmeninę informaciją ir nuotraukas

Jei nenorite prarasti visų į Facebook įkeltų nuotraukų bei įrašų, Facebook leidžia parsisiųsti visą informaciją, kurią jūs kada nors įkėlėte į šį socialinį tinklą. Norint atsisiųsti visą jūsų Facebook informacijos paketą, įsijunkite pagrindinį Facebook nustatymų puslapį – viršutinės Facebook juostos dešinėje pusėje spauskite varnelę, ir rinkitės Settings (liet. Nustatymai).

facebook nustatymai

Nustatymų lango apačioje spauskite Download a copy of your Facebook data (liet. Atsisiųskite savo Facebook duomenų kopiją.).

Atsidariusiame lange spauskite Start My Archive. Bus paprašyta pakartotinai įvesti jūsų paskyros slaptažodį, ir dar kartą paspausti Start My Archive mygtuką.

atsisiusti facebook nuotraukasVisas jūsų asmeninių duomenų archyvas bus atsiųstas į jūsų su Facebook susietą el. pašto adresą. Pirmuoju laišku Facebook informuoja, kad iš jūsų gauta užklausa apie duomenų archyvą. Kiek vėliau sulauksite dar vieno laiško – su nuoroda į jau suformuotą duomenų archyvą. Priklausomai nuo jūsų aktyvumo Facebook tinkle tai gali užtrukti nuo kelių iki keliasdešimties minučių.

Paspaudus ant nuorodos bus atidarytas Facebook puslapis, kuriame paspaudus Download Archive visa jūsų Facebook informacija bus atsiųsta į jūsų kompiuterį.

facebook issaugoti visa informacijaKaip laikinai paslėpti Facebook paskyrą

Jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių norite, kad jūsų Facebook profilis būtų laikinai paslėptas, ir niekam nepasiekiamas, galite laikinai deaktyvuoti savo Facebook paskyrą.

Norint tai padaryti, įsijunkite Facebook nustatymų (settings) puslapį, ir jame rinkitės Manage Account >> Edit (liet. Tvarkyti profilį >> Redaguoti).paslepti facebook profiliAtsidariusiame lange rinkitės Deactivate your account (liet. Išjungti savo paskyrą).

kaip paslepti facebook profili

Paspaudus šią nuorodą ir įvedus paskyros slaptažodį atsidarys langas, kuriame bus prašoma nurodyti anketos paslėpimo / deaktyvavimo priežastį. Priežastys lietuviškai neišverstos, taigi jei norite sutaupyti laiko, rinkitės tą pačią, kurią matote paveikslėlyje – tuomet Facebook daugiau nieko neklausinės. Pasirinkus priežastį puslapio apačioje spauskite mygtuką Deactivate (liet. Išjungti).

facebook profilio paslepimo priezastis

Kaip ištrinti Facebook paskyrą

Norint visiškai panaikinti Facebook profilį, tam turite apsilankyti puslapyje https://www.facebook.com/help/delete_account . Spauskite Delete my account (liet. Panaikinti mano paskyrą).

kaip istrinti facebook profili arba facebook paskyra

Atsidariusiame lange įveskite savo paskyros slaptažodį, o žemiau – paveikslėlyje matomas raides, ir spauskite OK.

kaip pasalinti facebook profili

Bus parodytas pranešimas, kad jūsų paskyra iš Facebook bus ištrinta po 14 dienų, o iki tol ji bus paslėpta / deaktyvuota. Jei per tas 14 dienų prisijungsite prie Facebook , anketa vėl bus matoma, ja pilnai galėsite naudotis (bus anuliuotas Facebook profilio ištrynimas).

facebook anketos pasalinimas

Jei norite, kad anketa būtų ištrinta, viskas, ką tereikia padaryti, tai per ateinančias 14 dienų neprisijungti prie Facebook.

Daugelis informacijos iš Facebook bus panaikinta iš karto, tačiau komentarai Facebook puslapiuose bei draugų profiliuose, bei kai kurios nuotraukos gali būti matomos dar iki 90 dienų po Facebook paskyros ištrynimo.

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *