Pradžia » Internetas » Kaip nemokamai internetu persiųsti didelius failus su WeTransfer

Kaip nemokamai internetu persiųsti didelius failus su WeTransfer

Jei norite internetu persiųsti didelius failus, tačiau jūsų elektroninio pašto dėžutė to neleidžia (arba gavėjas negali priimti), yra nemažai interneto svetainių, kurių pagalba tai galite greitai padaryti. Pavyzdžiui, per WeTransfer persiunčiant didelius failus nebus apkraunama nei jūsų, nei laiško gavėjo pašto dėžutė, nes patys failai nebus juose laikomi – jūs tik patogiai persiųsite nuorodas, kurias paspaudus gavėjas galės parsisiųsti failus į savo kompiuterį. O kaip tuo naudotis?

Kaip naudotis WeTransfer, kad persiųstumėte didelius failus internetu

Pirmas žingsnis, kurį jums reikia padaryti – nueikite į svetainę wetransfer.com ir pasirinkite Take me to Free (WeTransfer turi ir mokamus planus, leidžiančius persiųsti iki 20GB, bet dabar naudosimės nemokamu failų siuntimu iki 2GB).

kaip naudotis wetransfer 1

Jei svetainėje lankotės pirmą kartą, jūsų bus paprašyta sutikti su paslaugos siuntimo taisyklėmis. Spauskite I agree.

kaip naudotis wetransfer 2

Atsidariusiame lange matysite laukus Email to (čia reikia nurodyti kam siųsite failus), Your email (jūsų elektroninis paštas), Message (žinutė, kurią galite pridėti failų gavėjui), ir failų prisegimo lauką Add your files. Spauskite Add your files, ir atsidariusiame lange pasirinkite norimus siųsti failus. Failas gali būti vienas, gali būti keletas jų. Svarbu, kad bendras failų dydis neviršytų 2GB (dviejų gigabaitų) dydžio.

kaip naudotis wetransfer 3

Kai užpildysite visus laukus, spauskite mygtuką Transfer, ir failai bus išsiųsti gavėjui.

kaip naudotis wetransfer 5

Sėkmingai išsiuntus failus pamatysite pranešimą You’re done. Jei norite siųsti sekančius failus (galite failų „porcijas” po 2GB siųsti be papildomų apribojimų), spauskite Send another mygtuką, ir galėsite formuoti sekančią failų siuntimo „porciją”.

Reikia nepamiršti, kad naudojantis WeTransfer nemokamu planu, jūsų prisegti failai WeTransfer serveriuose bus laikomi 7 dienas, taigi per tą laiką gavėjas turi išsisaugoti failus savo kompiuteryje ar kitame įrenginyje. Praėjus savaitei failai bus pašalinti iš serverio.

Kaip gavėjui išsaugoti failus, atsiųstus per WeTransfer

Gavėjas, kuriam siunčiate failus per WeTransfer, į elektroninį paštą gaus žinutę, su kuria galima atsisiųsti jūsų pridėtus failus. Laiško turinys atrodys maždaug taip:

kaip naudotis wetransfer 6

Gavėjas, norintis atsisiųsti failus į savo kompiuterį, turi paspausti mygtuką Get your files arba apačioje matomą ilgą nuorodą. Tuomet bus atidarytas naršyklės langas su failų sąrašu:

wetransfer atsisiųsti failus

Galima atsisiųsti arba visą failų paketą (mygtukas Download all), arba spausti ant bet kurio iš failo pavadinimo, kad būtų siunčiamas tik pasirinktas failas.

Šis straipsnis buvo jums naudingas? Tuomet nepamirškite juo pasidalinti su draugais ir kolegomis!

 

Žymos:

Įrašo “Kaip nemokamai internetu persiųsti didelius failus su WeTransfer” komentarų : 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *