Pradžia » Internetas » Kaip ištrinti Google paskyrą – gmail el. paštą ir su juo susietas paskyras

Kaip ištrinti Google paskyrą – gmail el. paštą ir su juo susietas paskyras

Nebenaudojate seno gmail elektroninio pašto, ir manote, kad daugiau jums jo nebeprireiks? Čia rasite instrukciją kaip visiems laikams panaikinti gmail paštą ir su juo susietas paskyras.

Perspėjimas. Jei ištrinsite savo gmail el. pašto adresą, nebus jokios galimybės jį atstatyti – tiek pačios pašto paskyros, tiek ir elektronių laiškų. Jei vėliau norėsite susikurti el. pašto adresą tokiu pačiu pavadinimu, Google to neleis padaryti nei jums, nei kam nors kitam.

Tuo pačiu reikėtų nepamiršti, kad jei esate kur nors prisiregistravę naudodami ištrintą pašto adresą, kils keblumų, pavyzdžiui, norint atstatyti pamirštą slaptažodį, nes prie savo pašto jau nebeprieisite.

Kaip ištrinti gmail pašto paskyrą

Pirmas žingsnis, kurį reikia padaryti, tai atsidaryti Google account puslapį (nuoroda – https://myaccount.google.com ), ir jame pasirinkti

kaip istrinti google paskyra arba gmail

Jei esate prisijungę prie norimos ištrinti paskyros, matysite du pasirinkimus – Delete products, ir Delete Google Account and data. Jei esate neprisijungę prie paskyros, spauskite Sign in ir įveskite savo pašto prisijungimo duomenis.

Pasirinkus Delete products galite pasirinkti, iš kurio Google produkto norite pašalinti savo paskyrą. Pavyzdžiui, jei norite pašalinti tik su Gmail, Youtube ar kitu Google servisu susietą paskyrą. Tuomet ištrynus vieną, visos kitos liks veikti.

ištrinti google paskyrą, ištrinti gmail

Tačiau jei norite ištrinti viską, kas susiję su jūsų Gmail paštu, pasirinkite Delete Google Account and data. Bus paprašyta pakartotinai prisijungti, o tuomet matysite šį langą:

ištrinti google paskyrą ir el. paštą

Jame bus išvardintos visos su jūsų gmail el. paštu susijusios paskyros, ir tereikės pažymėjus abi varneles paspausti DELETE ACCOUNT. Tuomet bus visiems laikams ištrintas ne tik jūsų el. paštas su jame esančiais laiškais bei susirašinėjimais, bet ir neatstatomai ištrinta Youtube paskyra, kontaktai, ir kitos su jūsų paštu tiesiogiai susiję paskyros.

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *