Pradžia » Programinė įranga » Kaip su Windows 10 bet kokį dokumentą išsaugoti PDF formatu

Kaip su Windows 10 bet kokį dokumentą išsaugoti PDF formatu

Windows 10 operacinė sistema turi įrankį, kuris leidžia bet kokius dokumentus, interneto svetainių turinį, ar kitus tekstinius failus išsaugoti PDF formatu, ir tam nereikia jokių papildomų programų. Šiame trumpame straipsnyje sužinosite kaip tai padaryti.

Kaip failus ar internetinius puslapius išsaugoti PDF formatu

Išsaugoti dokumentus PDF formatu su Windows 10 gana paprasta. Atsidarykite norimą spausdinti dokumentą ar internetinį puslapį. Kaip pavyzdį panaudosiu Wikipedia interneto svetainės straipsnį.

dokumento ar internetinio puslapio išsaugojimas PDF formatu

Tuomet spauskite CTRL+P ar spausdinimo ikoną, kad įjungtumėte spausdinimo režimą. Atsidariusiame spausdinimui skirtame lange pasirinkite spausdintuvą (Printer), pavadinimu Microsoft Print to PDF. Kai kuriose programose, pavyzdžiui, lietuviškoje Google Chrome naršyklės versijoje vietoje spausdintuvo reikės pakeisti Paskirties vietą (reikia pasirinkti Išsaugoti kaip PDF).

kaip dokumenta ar interneto svetaine issaugoti pdf formatu

Tame pačiame lange matysite kaip atrodys išsaugotas dokumentas. Spausdinimo vedlyje galite pasirinkti paraščių plotį (margins), ar visus puslapius išsaugoti, ir kitus spausdinimui įprastus nustatymus. Tuomet spauskite Print (spausdinti).

dokumento išsaugojimas PDF formatu

Viskas, ką teliko padaryti, tai nurodyti, kokiu vardu (file name) ir kur PDF failą išsaugoti. Paspaudus Save (liet. išsaugoti) dokumentas bus išsaugotas PDF formatu.

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *