Pradžia » Internetas » Kaip atsijungti iš Gmail, esančio kitame kompiuteryje ar telefone

Kaip atsijungti iš Gmail, esančio kitame kompiuteryje ar telefone

Jei pametėte ar paskolinote savo nešiojamą, planšetinį kompiuterį ar telefoną, bet jame vis dar prisijungta prie jūsų Google paskyros, būtų labai nemalonu, jei kas nors tuo pasinaudotų nevisai geriems tikslams.

Laimei, Google leidžia atsijungti iš Gmail ir kitų Google paslaugų ir nuotoliniu būdu. Tereikia prisijungti prie Gmail kitame įrenginyje, ir atlikti keletą nesudėtingų žingsnių.

Kaip atsijungti iš telefone esančio Gmail naudojant kompiuterį ar kitą telefoną

Kiekvieną kartą, kai iš kokio nors naujo įrenginio prisijungiate prie savo Gmail pašto, Google tai užfiksuoja, ir įrenginio informaciją išsaugo.

Norėdami atsijungti iš bet kurio įrenginio, kuriame naudojote google paskyrą, turite atsidaryti Gmail, ir dešiniame viršutiniame lango kampe paspausti ant apskritime matomos savo vardo pirmosios raidės (jei gmail naudojate savo tikrąjį vardą). Atsidariusiame meniu spauskite Manage your Google Account.

kaip atsijungti is gmail kitame kompiuteryje ar telefone

Paskyros nustatymų puslapio kairėje pusėje matysite nustatymų meniu. Atsidarykite skiltį Security.

google saugumo nustatymai

Google paskyra turi nemažai nustatymų minėtoje skiltyje. Nuslinkite nustatymą iki įrenginių sąrašo (Your devices), ir paspauskite ant nuorodos Manage devices.

kaip atsijungti is gmail nuotoliniu budu

Sąraše matysite visus pastaruoju metu naudotus įrenginius, kuriuos naudojote prisijungimus prie Google paskyros arba prie Gmail elektroninio pašto. Matysite kada paskutinį kartą buvo prisijungta, ir koks konkrečiai įrenginys buvo naudotas.

Jei įrenginio pavadinimas Windows (Desktop…), Linux ar panašiai, vadinasi užfiksuotas įrenginys yra stacionarus arba nešiojamas kompiuteris.

Jei naudojotės išmaniuoju telefonu, bus rodomas konkretus telefono modelis.

Tas, įrenginys, kuriuo naudojatės būtent šiuo metu, bus pažymėtas kaip This device, ir greičiausiai sąraše bus pats pirmas.

Norėdami atsijungti iš Gmail ar kitos Google paskyros nuotoliniu būdu, suraskite norimą įrenginį sąraše, ir paspauskite ant dešiniame viršutiniame kampe matomų trijų taškų. Atsidarius papildomam meniu spauskite viršutinį pasirinkimą – Sign out.

atsijungti is google telefone ar kompiuteryje

Kad netyčia neatsijungtumėte iš ne to įrenginio, Google paklaus dar kartą, ar tikrai norite atsijungti iš minėto įrenginio. Taigi pakartotinai paspauskite Sign out nuorodą.

atsijungti is gmail per atstuma

Atlikus šiuos veiksmus per keletą sekundžių minėtame įrenginyje bus atsijungta iš Gmail ar kitų Google paslaugų. Pakartotinai tame įrenginyje bus galima prisijungti tik iš naujo įvedus slaptažodį.

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *