Pradžia » Programinė įranga » Kaip apversti vaizdo failą 90 laipsnių kampu

Kaip apversti vaizdo failą 90 laipsnių kampu

Įsikėlėte vaizdo failą iš telefono į kompiuterį, tačiau kompiuteris jį rodo apverstą 90 laipsnių kampu? Tai visai ne problema, jei tik žinote kaip jį atversti į teisingą pusę. Čia rasite trumpą, bet detalią instrukciją kaip tai padaryti.

Kaip kompiuteryje apversti vaizdo failą 90 ar 180 laipsnių kampu

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti – parsisiųsti vaizdo apvertimo programą iš čia. Atsidarykite nuorodą, ir atsisiųskite Free Video Flip and Rotate programą (mygtukas Download). Atsiuntus atsidarykite failą – bus atidarytas programos instaliavimo vedlys:

vaizdo apvertimo programa
  • Pasirinkite kalbą (gali būti ir anglų), ir spauskite OK.
  • Sekančiame lange žymėti nieko nereikia, spaudžiame Next.
  • Jei tinka standartinė instaliavimo vieta, vėl spaudžiame Next.
  • Programa bus suinstaliuota per pora minučių. Suinstaliavus spauskite Finish, ir programa bus atidaryta.
vaizdo failų apvertimo 90 laipsnių kampu programa

Norėdami apversti norimą vaizdo failą, turite jį įkelti į programą. Tai galite padaryti paspaudę viduryje programos esančią nuorodą Add file…, arba galite su pele įvilkti norimą failą į programos langą. Failas bus automatiškai atidarytas. Kairėje pusėje matysite originalų vaizdą, o dešinėje – norimą rezultatą. Tik įkėlus failą abu langai bus vienodi.

kaip apversti vaizdo failą

Norėdami apversti vaizdą, apačioje esančioje įrankių juostoje spauskite norimą rodyklę – į kurią pusę paspausite rodyklę, į tą pusę vaizdas ir bus apverstas.

kaip apversti vaizdo klipą 90 laipsnių kampu

Jei vaizdą apvertėte reikiamu kampu, viskas ką teliko padaryti, tai išsaugoti pakeitimus. Kairiame apatiniame lango kampe pasirinkite Convert to MP4, ir spauskite Save mygtuką.

vaizdo failo atvertimas

Atsidariusiame lange galite patikslinti vaizdo ir garso parametrus, arba palikite viską kaip yra, ir spauskite Continue.

Priklausomai nuo vaizdo failo raiškos, trukmės bei kompiuterio pajėgumų, konvertavimas gali užtrukti nuo kelių sekundžių iki keliasdešimt minučių.

kaip apversti vaizdo failą ir jį išsaugoti

Baigus konvertavimo darbus spauskite Open Folder myguką, ir bus atidarytas katalogas, kuriame rasite į teisingą pusę atverstą vaizdo failą.

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *