Pradžia » Programinė įranga » Android žaidimai kompiuteryje – kaip žaisti Android žaidimus kompiuteryje

Android žaidimai kompiuteryje – kaip žaisti Android žaidimus kompiuteryje

Jei daug laiko praleidžiate žaisdami kompiuterinius žaidimus savo Android telefone, ir pagalvojote, kad žaisti dideliame ekrane būtų patogiau, visai nesunku įsirašyti tuos pačius žaidimus ir savo kompiuteryje. Tam į kompiuterį tereikia įdiegti vieną nemokamą programą, o vėliau galėsite ne tik naudotis tais pačiais žaidimais savo telefone ir kompiuteryje, bet ir pratęsti žaidimą perėjus nuo vieno įrenginio į kitą. Čia rasite trumpą instrukciją kaip įsirašyti Android žaidimus kompiuteryje.

Android žaidimai kompiuteryje – kaip įsirašyti ir pradėti žaisti per kelias minutes

Kad galėtumėte žaisti Android žaidimus kompiuteryje, jums reikės kompiuterio su Windows operacine sistema, ir nemokamos programos BlueStacks, kurią galite parsisiųsti iš čia.

Atsidarius nuorodą spauskite Download app player, o tuomet – Download mygtuką.

bluestacks atsisiusti android zaidimus i kompiuteri

Kai programa bus atsiųsta į kompiuterį, įsijunkite atsiųstą failą ir prasidės programos diegimas. Sauskite Install now, o tuomet, kai programa bus įdiegta, mygtuką Complete. Programos nuoroda bus sukurta tiek programų sąraše, tiek ir kompiuterio darbalaukyje.

bluestacks android zaidimai kompiuteryje

Pirmą kartą įsijungus programą pasirinkite norimą kalbą, o tuomet prisijunkite prie programos naudodami Google paskyrą.

Jei naudosite tą pačią Google paskyrą, kurią naudojate ir savo išmaniajame Android telefone ar planšetiniame kompiuteryje, tuomet galėsite tuos pačius žaidimus pratęsti perėję nuo vieno įrenginio prie kito – žaisti tų pačių lygių ar atlikinėti tų pačių užduočių nebereikės.

bluestacks android žaidimai kompiuteryjeĮdiegus programą ir prisijungus matysite žaidimų sąrašą. Lango viršutinės dalies dešinėje pusėje esančiame paieškos lauke įveskite norimo žaidimo pavadinimą, ir jį suradę įdiekite į kompiuterį.

android zaidimai windows kompiuteryje

angry birds kompiuteryje

Visi kiti žingsniai jau turėtų būti aiškūs – jungiate žaidimą, ir žaidžiate. Jei kompiuterio ekranas liečiamas, galėsite valdyti žaidimus iš principo taip pat, kaip ir Android telefone. Jei ekranas nėra liečiamas, tuomet visus reikiamus veiksmus galėsite atlikti naudodami klaviatūrą ir pelę, kaip ir įprastuose kompiuteriniuose žaidimuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *