Pradžia » Interneto svetainių kūrimas » Susikurk WordPress interneto svetainę pats – Visaipaprasta.lt video pamoka

Susikurk WordPress interneto svetainę pats – Visaipaprasta.lt video pamoka

Turbūt pastebėjote, kad jau prieš kurį laiką šioje svetainėje buvo galima rasti detalią instrukciją kaip pačiam per vieną vakarą susikurti WordPress interneto svetainę (nuoroda čia). Šiandien pristatome dar šaunesnę instrukciją. Dar paprastesnę, naujesnę ir geresnę – ją galėsite patys peržiūrėti vaizdo klipe.

Kaip susikurti WordPress interneto svetainę – viskas, ką reikia žinoti

Šioje pamokoje, jei taip galima pavadinti, rasite visus WordPress interneto svetainės kūrimo žingsnius. Ir ne tik kūrimo. VISUS žingsnius – nuo serverio ir internetinio adreso užsakymo iki pat finalinių interneto svetainės kūrimo žingsnių.

Pažiūrėję vaizdo klipą galėsite patys susikurti pilnai funkcionuojančią ir kokybišką interneto svetainę. Iš pradžių galite pasimokyti sukurti identišką kopiją, kad išmoktumėte WordPress valdyumo pagrindus. O vėliau galėsite ją patys keisti, perdaryti kaip tik norite. Bet jau turėsite pagrindus.

Turbut jau galvojate, kur čia kabliukas. O kabliuko… nėra. Instrukcija visiškai nemokama, ir joje nėra jokių niuansų, kurie būtų praleisti, pakeisti ar kitaip būtų iš jūsų už tai ko nors norima. Vienintelis dalykas – kad norint susikurti WordPress interneto svetainę, kaip ir bet kokią kitą interneto svetainę, tam reikės užsisakyti hostingą (serverį) ir interneto adresą pačiai svetainei. Visi šie žingsniai – taip pat instrukcijoje. Taigi nieko nepraleisite.

Pamokoje naudojame Hostinger interneto svetainių hostingą. Būtent tokį, kaip naudojame pavyzdyje, galite užsisakyti ir jūs. Jei užsisakysite metams laiko arba daugiau, internetinį adresą galėsite gauti nemokamai užsisakydami ssvetainių talpinimo planą.

Video pamoka kaip susikurti WordPress interneto svetainę mažiau nei per pora valandų

Kaip ir minėta ankščiau, detali žingsnis po žingsnio instrukcija kaip susikurti WordPress interneto svetainę su VisaiPaprasta.lt , kurią galite rasti ir mūsų Youtube kanale.

P.S. užsisakydami WordPress hostingą nepamirškite pasinaudoti 10% nuolaidos kodu VISAIPAPRASTA !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *