Pradžia » Kompiuteriai » Spotify – puikus būdas praplėsti klausomos muzikos racioną

Spotify – puikus būdas praplėsti klausomos muzikos racioną

spotify

Praleidžiate daug laiko prie kompiuterio? Tuomet turbūt Jūsų kompiuteryje galima rasti nemažą muzikos kolekciją arba turite mėgstamą Youtube kanalą, kurį kasdien ne po kartą aplankote. Jei taip, noriu pasiūlyti naudingą programą (už nuorodą dėkui maroco), kuri gali stipriai praplėsti Jūsų klausomos muzikos racioną, ar tiesiog padaryti muziką daug greičiau pasiekiamą nei įprasta.

Spotify galimybės

Spotify – tai instaliuojamas grotuvas, muziką galintis groti tiek iš jūsų kompiuterio, tiek ir iš interneto. Visas programos „gerumas” – savo mėgiamo atlikėjo muziką galite pasiekti akimirksniu. Į paieškos lauką įvedus atlikėjo pavadinimą, iš karto pasieksite visus populiariausius autoriaus albumus, singlus ar rinkinius, kuriuose buvo šio atlikėjo muzikos. Matote albumuose esančias dainas, kurių galite iš karto klausyti – jokių paieškų iš kur parsisiųsti, jokio laukimo – paspaudei, ir klausai.

Spotify
Spotify

Paspaudus Follow atlikėjo puslapyje, automatiškai programoje matysite su šiuo atlikėju susijusius atnaujinimus – naujų albumų išleidimus, muzikos sąrašo papildymus. Taip pat – panašių atlikėjų sąrašą. Negana to, matote visų kitų, paspaudusių Follow, sąrašą – jų pasidalintus grojaraščius, mėgstamus atlikėjus. Paspaudei – ir klausai.

Programos valdymas kiek panašus į standartinį Windows Media player. Tik naudojant su greita interneto linija, spotify veikia kur kas greičiau. Garso kokybė nemokamoje programos versijoje gana gera – nors ir jaučiama kompresija, tačiau neerzina. Galima klausytis ištisas valandas.

Nemokamas ir mokamas Spotify – kuo skiriasi?

Spotify galima naudotis visiškai nemokamai, tačiau kaip ir viskas, kas nemokama, turi savo kabliuką – šioje programoje tai reklamos. Nemaža dalis puslapių turi po skiltį, reklamuojančią mokamą programos versiją. Ši reklama nėra įkyri, ir ilgiau panaudojus programą tampa nei nepastebima. Kur kas įkyresnė reklama, kuri laikas nuo laiko prasisuka tarp dainų (bet tik tarp dainų). Reklama padaryta protingai – ji trumpa, jos metu nepasikeičia garsumas, neerzina įkyriais, neįprastais garsais, tačiau visvien – galėtų jos ir nebūti.

Mokama Unlimited versija panaikina visas reklamas (3.49 eu per mėnesį), tačiau, bent jau mano požiūriu, reklama tiek neerzina, kad būtų verta už jos pašalinimą mokėti. Įdomesnė mokama versija – Premium (6.99 eu per mėnesį). Ji taip pat nėra būtina, tačiau apart to, kad panaikina reklamas, ji leidžia patikusią muziką parsisiųsti ir klausytis net ir neturint interneto ryšio. Ši versija gali būti naudojama ir išmaniuose telefonuose bei planšetėse.

Iš kur atsisiųsti?

Programą galite atsisiųsti iš Spotify puslapio, paspaudus nuorodą GET FREE. Tereikės užsiregistruoti – tai galite padaryti su turimu elektroniniu paštu arba Facebook prisijungimu. Prisijungimo duomenų jums reikės ir instaliuojant programą kompiuteryje – tam, kad prisijungus prie programos iš skirtingų kompiuterių, pasiektumėte tuos pačius programos nustatymus ir mėgiamus muzikos grajaraščius.

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *