Pradžia » Kompiuteriai » Simple Sticky Notes – patogus būdas užsirašyti

Simple Sticky Notes – patogus būdas užsirašyti

lipdukai-kompiuteryje

Jeigu dirbate su kompiuteriu, ir dažnai tenka užsirašinėti priminimus, klientų telefonus ar kitą informaciją, greičiausiai Jūsų darbo vieta apkrauta poperiais ar spalvotais lipdukais, ant kurių užsirašote smulkaus turinio informaciją. Tačiau viską galima padaryti kiek paprasčiau, naudojant patogią ir nemokamą programą Simple Sticky Notes. Ji leidžia kurti lipdukus ir patogiai juos „klijuoti” tiesiog kompiuterio darbalaukyje.

Sticky Notes
Sticky Notes

Lipdukus galite išdėlioti kokia norite tvarka, kurti jų kiek norite, keisti šriftą, teksto ir lipdukų spalvą, uždėti garsinius priminimus ir dar daug kitų nustatymų.

Valdymas – itin paprastas. Vos tik parsisiuntus ir suinstaliavus programą, šalia laikrodžio (matoma nuotraukoje) atsiranda geltonas „lipdukas”. Paspaudus ant jo dešinį pelės klavišą atsidaro meniu, kuriame galite išsirinkti, ar kurti naują lipduką, ar rodyti sukurtus, ar visus paslėpti, bei kitus nustatymus. Analogiškai – sukūrus naują lipduką, jo nustatymus galima keisti paspaudus dešinį klavišą ant paties lipduko – spaudžiant ties pavadinimu keičiami viso lipduko nustatymai – tokie kaip lipduko fonas, spaudžiant ant įrašyto teksto – teksto nustatymai. Kai naudojatės interneto naršykle ar kitomis programomis, lipdukai pasislepia po jų langais. Juos bet kada patogu iškviesti klaviatūroje vienu metu paspaudus ALT ir S klavišus (ALT+S).

Simple Sticky Notes galite parsisiųsti iš čia , paspaudus ant nuorodos Download@MajorGeeks.

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *