Pradžia » Išmanieji telefonai » Kur Android telefone rasti šiukšlių dėžę, ir kaip ištrinti ar atstatyti failus

Kur Android telefone rasti šiukšlių dėžę, ir kaip ištrinti ar atstatyti failus

Kaip ir kompiuteriai, išmanieji telefonai taip pat turi virtualias šiukšliadėžes, kuriose laikinai laikomi ištrinti failai. Kompiuteriuose šiukšliadėžę galite rasti ant darbalaukio. Tačiau išmaniuose telefonuose šiukšliadėžė neturi atskiros programėlės, taigi gali tekti jos šiek tiek paieškoti.

Šiandien pažiūrėsime kur Android išmaniuose telefonuose rasti šiukšlių dėžę, ir kaip iš jos ištrinti nereikalingus failus, bei kaip atstatyti netyčia ištrintus reikalingus failus.

Kur Android išmaniame telefone rasti šiukšlių dėžę

Visi jūsų atsiųsti, išsaugoti ar įsikelti į telefoną failai paprastai pasiekiami per failų valdymo programėlę. Toje pačioje programėle rasite ir šiukšlių dėžę. Vienintelis kabliukas tas, kad skirtinguose telefonuose ši programėlė gali būti pavadinta kiek skirtingai. Pavyzdžiui:

  • Files
  • My Files
  • Failai
  • Mano failai

Jei tokios programėlės nematote savo telefone, pabandykite telefone esančių programėlių sąraše pasinaudoti paieškos lauku – įvedus žodį files greičiausiai iš karto rasite būtent tai, ko reikia.

android kur laikomi failai

Atsidarius failų programėlę matysite virtualius katalogus – atsisiųstų failų katalogą, nuotraukų katalogus ir kitus.

kur android telefone rasti siuksliu deze

Jei šiame lange nematote šiukšliadėžės, ją rasite viršuje paspaudę ant meniu nuorodos (trys vertikalūs brūkšniai). Paspauskite ant jos, kad peržiūrėtumėte kas jos viduje.

android šiukškiadėžė

Android šiukšlių dėžėje matysite failus panašiai, kaip ir kompiuterio šiukšliadėžėje. Jei norite ištrinti failus, tuomet juos pažymėkite, ir spauskite mygtuką Ištrinti.

Jei norite atstatyti netyčia ištrintą failą iš telefone esančios šiukšlių dėžės, failą pažymėkite, ir spauskie Atkurti. Atkurtą failą rasite toje pačioje vietoje, iš kurios jį ištrynėte.

Dar vienas svarbus dalykas – Android telefono šiukšliadėžėje failai nelaikomi amžinai. Praėjus 30 dienų nuo failo perkėlimo į šiukšliadėžę jis bus ištrintas automatiškai.

Jei norite sužinoti kaip atstatyti failus iš kompiuterio šiukšlių dėžės, spauskite čia.

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *