Pradžia » Išmanieji telefonai » Kaip telefone atnaujinti programėles, jei jos pačios automatiškai neatsinaujina

Kaip telefone atnaujinti programėles, jei jos pačios automatiškai neatsinaujina

Nemaža dalis išmaniųjų telefonų, veikiančių Android sistemoje, pastaruoju metu automatiškai neatsisiunčia programėlių atnaujinimų. Jeigu pastebėjote, kad ir jūsų telefonas nebepraneša apie atnaujintas programas, laikas nuo laiko patikrinti ir jas atnaujinti galite ir patys.

Čia rasite trumpą instrukciją kaip patikrinti, ar jūsų Android telefone arba planšetiniame kompiuteryje programėlės atnaujintos. Jei taip nėra, sužinosite kaip vos poros virtualių „mygtukų” pagalba jas atnaujinti, kad jos veiktų patikimai ir greitai.

Kaip patikrinti, ar jūsų telefone įdiegtos naujausios programėlių versijos

Patikrinti programėlių būklę Android telefonuose labai nesudėtinga. Atsidarykite telefono programėlių sąrašą, ir sąraše susiraskite Play Store (liet. „Play” parduotuvė) programėlę. Įsijunkite ją.

google play telefone

Atsidarius Play programėlę jos viršutiniame dešiniame kampe, šalia paieškos lauko, matysite apskritimą su pirmąją savo vardo raide (jei Google paskyroje naudojate tikrą savo vardą).

apsu atnaujinimas android telefone

Paspauskite ant minėto apskritimo. Tuomet atsidarys Google Play programėlės nustatymų meniu. Jame rinkitės Manage apps and device (liet. Programų ir įrenginio tvarkymas).

kaip atnaujinti programeles telefone

Sekančiame nustatymų lange matysite, ar yra programėlių atnaujiimų. Pavyzdyje matome, kad yra naujinių (angl. Updates available) – laukia 8 programėlių atnaujinimai.

android atnaujinimai

Programėlių atnaujinimas Android telefone

Jei norite pažiūrėti, kurios programos laukia atnaujinimų, jų sąrašas pasirodys paspaudus See details (liet. Žiūrėti išsamią informaciją). Šiame lange galite pasirinkti kurias programėles atnaujinti. Tačiau jei yra galimybė, geriau paspaudus mygtuką Update all (liet. Atnaujinti viską), atnaujinti jas visas iš karto.

android kaip atnaujinti programeles

Pradėjus programėlių atnaujinimą nustatymų lange matysite kiek programėlių šiuo metu atnaujinama. Pavyzdyje matome, kad vykdomi 8 atnaujinimai (angl. 8 updates in progress).

android programėlių atnaujinimas

Telefonui atnaujinus programėles daryti nieko nereikia. Kai visi atnaujinimai bus baigti, telefono lange atsiras apie tai informuojantis pranešimas.

Kai vyksta Android programėlių atnaujinimas, telefonu galima naudotis. Vienintelis nepatogumas tuo metu gali būti nebent tai, kad gali trumpam sutrikti tuo metu atnaujinamos programėlės darbas.

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *