Pradžia » Programinė įranga » Kaip sužinoti žodžių, paragrafų, simbolių kiekį Word dokumente

Kaip sužinoti žodžių, paragrafų, simbolių kiekį Word dokumente

Turite specifinius reikalavimus Word dokumentui kažkuriai jo daliai? Microsoft Word nesunkiai leidžia pažiūrėti kiek simbolių, žodžių ar paragrafų bet kuriame tekstiniame Word dokumente.

Word netki leidžia pamatyti kiek simbolių ar žodžių yra pažymėtame tekste – nereikia iškirpti norimos teksto dalies į atskirą dokumentą, kad sužinotumėte, kiek jame yra simbolių. Šiandien sužinosime kaip išsiaiškinti šią statistiką.

Kiek raidžių, žodžių, paragrafų yra Word dokumente ar pažymėtame tekste

Jei Word dokumente nepažymėjote jokio žodžio ar pastraipos dalies, tuomet žodžių kiekį, esantį dokumente, pamatysite lango apačioje, kairėje pusėje.

word kiek zodziu dokumente

Kaip matote, pavyzdyje pateiktame dokumente iš viso yra 834 žodžiai.

Jei norite sužinoti kiek žodžių yra pažymėtoje pastraipoje, ar bet kurioje kitoje teksto dalyje (net jei tekstas yra ne viename puslapyje), pažymėkite norimą tekstą, ir atkreipkite dėmesį į tą patį žodžių kiekio langelį ekrano apačioje:

word kiek žodžių pasirinktame tekste

Kaip matote pavyzdyje, pažymėjome vieną pastraipą, ir dabar Word programa rodo 51 of 834 words. Vadinasi, pažymėtas 51 žodis, o iš viso dokumente – 834 žodžiai.

Jei reikia, Microsoft Word programa gali pateikti ir išsamesnę statistiką apie dokumentą arba pažymėtą dokumento dalį. Tam tereikia paspausti pele ant žodžių kiekį rodančio langelio. Taip pat tą pačią informaciją galima rasti viršutiniame meniu paspaudus Review >> Word count mygtuką.

kaip word programoje pažiūrėti simbolių, žodžių, pastraipų, tarpų, puslapių kiekį

Štai kokią informaciją išvysite atsidarę šį informacinį langą:

  • Pages – puslapių kiekis
  • Words – žodžių kiekis
  • Characters (no spaces) – kiek simbolių, neskaitant tarpų
  • Characters (with spaces) – kiek simbolių, įskaitant tarpus
  • Paragraphs – kiek paragrafų
  • Lines – kiek eilučių dokumente, arba pažymėtame tekste
kiek puslapių, žodžių, pastraipų ir simbolių pažymėtoje word dokumento dalyje

Jei nepažymėjote jokio teksto dokumente, matysite viso dokumento simbolių, žodžių, paragrafų kiekį. Jei pažymėsite kažkurią teksto dalį, tuomet matysite tik pažymėtos dalies statistiką – žodžių, simbolių kiekius pažymėtame tekste.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *