Pradžia » Išmanieji telefonai » Kaip sužinoti kokia daina groja, vos per keletą sekundžių

Kaip sužinoti kokia daina groja, vos per keletą sekundžių

Klausydami radiją, būdami kavinėje, klube ar bet kur kitur išgirdote patinkančią dainą, tačiau nežinote kas ją atlieka? Sužinoti labai paprasta – tereikia turėti nemokamą programėlę išmaniajame telefone, kuri iš karto suras dainos pavadinimą. Sužinokite kokios programėlės jums reikia, ir kaip ja naudotis.

Kaip sužinoti kokia daina groja

Pirmas žingsnis, ką turite padaryti, tai į išmanųjį telefoną parsisiųsti nemokamą programą Shazam. Štai kaip tai padaryti naudojant išmanųjį telefoną su Android operacine sistema:

  1. Įsijunkite Play Store programą, ir į paiešką įveskite žodį Shazam.android suinstaliuoti shazam programėlę
  2. Kai girdėsite dainą, kurios pavadinimą norite sužinoti, įsijunkite Shazam programą, ir paspauskite ekrano viduryje esantį programos logotipą.kokia daina groja android
  3. Paspaudus logotipą programa keletą sekundžių kartu su jumis „paklausys” dainos, ir jei tik ji bus Shazam duomenų bazėje, iš karto parodys jos atlikėją ir dainos pavadinimą.kaip sužinoti kokia daina groja

Norint, kad programa atliktų savo darbą, jai reikalingas interneto ryšys, taigi jei išmaniajame telefone neturite interneto ryšio, programa jokių rezultatų nepateiks.

Shazam savo duomenų bazėje turi daugiau nei 10 milijonų įvairių garso takelių – tiek naujos muzikos, tiek senų dainų ar filmų garso takelių, taigi greičiausiai rasite ko reikia, nepriklausomai nuo to, ar daina nauja, ar labai sena. Išbandyta netgi su kai kuriais tarybinių laikų animacinių filmų garso takeliais!

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *