Pradžia » Išmanieji telefonai » Kaip įrašyti pokalbį telefonu naudojant Android išmanųjį telefoną

Kaip įrašyti pokalbį telefonu naudojant Android išmanųjį telefoną

Ko gero daugeliui šios svetainės skaitytojų yra pasitaikę situacijų, kai reikėjo įsirašyti telefoninį pokalbį, bet nebuvo galimybės to padaryti. Nebūtinai dėl teisinių priežasčių – galbūt tiesiog norėjote nepamiršti padiktuoto darbų sąrašo, naujo patiekalo recepto ar kito svarbaus dalyko. Šiame straipsnyje rasite trumpą ir nesudėtingą instrukciją, kaip įrašyti pokalbį telefonu naudojant Android išmanųjį telefoną.

Kaip įrašyti telefoninį pokalbį Android telefone

Android telefonams yra sukurta ne viena programa, leidžianti automatiškai įrašyti telefoninius pokalbius. Šioje instrukcijoje bus aprašyta, kaip naudotis nemokama ACR (Another Call Recorder) programa. Ją galite pasisiųsti naudodami Google Play programą:

  1. Android telefono programų sąraše pasirinkite Play Store.
  2. Paieškos lauke įveskite call recorder acr, ir atsiradusiame sąraše pasirinkite šią programą.
  3. Spauskite Install. Per keletą sekundžių telefoninių pokalbių įrašymo programa bus įdiegta jūsų telefone.

android kaip įrašyti telefono pokalbį

Ką tik įdiegtą programėlę rasite Android programų sąraše. Pirmąkart ją įjungus bus prašoma patvirtinti, kad suteikiate programai priėjimą prie telefono duomenų saugyklos, leidžiate prieiti prie telefoninių pokalbių, kontaktinių duomenų ir t.t. – programa, neturėdama tinkamos prieigos, negalės atlikti savo funkcijų. Taigi atsidariusiuose languose pažymime reikiamas varneles, spaudžiame Continue, Allow, ir tuomet – Start ACR.

kaip irasyti telefono pokalbi android

Vos tik įdiegus pokalbių įrašymo programėlę, ji automatiškai pradės įrašinėti kiekvieną pokalbį. Kad ACR automatiškai įrašinės kiekvieną pokalbį matysite ir telefono ekrano viršuje – kairėje pusėje bus matomas šis ženklas: telefoniniu skambuciu irasymas .

Visi įrašyti skambučiai bus matomi programos lange. Rodoma jų trukmė, kada skambinta, išsaugoto failo dydis. Paspaudus ant bet kurio išsaugoto įrašo atsidarys papildomas meniu, kuriame bus leidžiama paklausyti įrašą (Play), nusiųsti jį elektroniniu paštu, per Skype ar kitas programas (Share), užsirašyti susijusią informaciją (Add note), ištrinti įrašytą pokalbį (Delete). Jei norite, kad iš nurodyto telefono numerio telefoniniai pokalbiai daugiau nebūtų įrašomi, reikia pasirinkti Add to excluded.

android kaip irasyti telefonini pokalbi, kaip irasyti skambuti

Net ir išjungus programos langą telefoniniai pokalbiai bus automatiškai įrašomi.

Jei nebenorite pokalbių įrašinėti, įsijunkite ACR programos nustatymus (viršutinėje lango dalyje spauskite meniu mygtuką meniu mygtukas ), ir jame virtualų jungiklį perstumkite į išjungimo padėtį:

 

Jei šis straipsnis buvo jums naudingas, nepamirškite juo pasidalinti su draugais ir kolegomis!

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *