Pradžia » Internetas » Kaip įdiegti Facebook programėlę savo kompiuteryje

Kaip įdiegti Facebook programėlę savo kompiuteryje

Jei pastoviai naudojate Facebook’ą ir negalite gyventi be Facebook programėlės savo išmaniajame telefone, dabar jau galite įsidiegti ją ir savo kompiuteryje su Windows 10. Štai trumpa instrukcija kaip tai padaryti.

Kaip įdiegti Facebook programėlę savo kompiuteryje

Norint įdiegti Facebook programėlę savo kompiuteryje turite atsidaryti Microsoft Store programą, Ją galite pasiekti paspaudę Start menu (start-mygtukas) >> All apps >> Store. Atsidariusio lango paieškos laukelyje įveskite Facebook, ir pasirinkite Facebook programą (Facebook – apps and games).

facebook programėlė kompiuteryje

Norint atsisiųsti programėles iš Microsoft Store jums bus reikalinga prieiga prie Microsoft (Microsoft Account). Jei dar jos neturite, tai ją galite susikurti paspaudę šią nuorodą.

Norint suinstaliuoti Facebook programėlę spauskite mygtuką Free. Prisijunkite su savo Microsoft Account informacija, ir mygtuką Free pakeis programėlės instaliavimo mygtukas. Spauskite Install.

facebook apsas

Programėlė jūsų kompiuteryje bus suinstaliuota per keletą minučių. Ją galėsite pasiekti paspaudę Start menu >> All Apps >> Facebook. Įjungę programėlę įveskite savo prisijungimo duomenis, ir iš karto galėsite pradėti ja naudotis .

facebook programele windows 10

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *