Pradžia » Interneto svetainių kūrimas » Black Friday proga – juokingai pigus svetainių talpinimas su Visai Paprasta!

Black Friday proga – juokingai pigus svetainių talpinimas su Visai Paprasta!

Norite susikurti savo interneto svetainę ar elektroninę parduotuvę, bet nerimaujate, kad tai kainuos labai brangiai? Dabar pats laikas tai padaryti!

Artėjančio juodojo penktadienio proga turite galimybę įsigyti interneto svetainių talpinimą su nemokamu jūsų pasirinktu internetiniu adresu, jūsų unikaliu elektroniniu paštu, nemokamu SSL sertifikatu, vos kelių mygtukų paspaudimu įdiegiama WordPress turinio valdymo sistema. Kitaip tariant, svetainė su viskuo, kuo reikia, pigiau nei už du puodelius kavos per mėnesį!

Kaip gauti specialų Black Friday svetainių talpinimą (hostingą) dar pigiau su Visai Paprasta

Greičiausiai jau matėte Hostinger reklamas, siūlančias interneto svetainių talpinimą vos už 2.49 euro per mėnesį. Su VisaiPaprasta.lt galite sutaupyti dar 10% nuo bet kurio interneto svetainių talpinimo plano.

Viskas, ką jums reikia padaryti norint gauti dar 10% papildomą hostingo nuolaidą, tai užsakant bet kurį planą apmokėjimo lange įvesti nuolaidos kodą VISAIPAPRASTA:

hostinger nuolaida

Paprasčiau nei paprasta 🙂

Ką turime galvoje rašydami interneto svetainė su viskuo?

Hostinger į savo svetainių talpinimo planus įtraukia visus įrankius, kurių jums galėtų prireikti:

black friday interneto svetainių talpinimas

Jei reikės, vos kelių mygtukų paspaudimu bus įdiegta WordPress turinio valdymo sistema. Tereikės joje susidėti reikalingą informaciją, o techniškai visi aktualiausi techniniai niuansai bus išspręsti už jus. O jei dar kils neaiškumų, visada galite paskaityti Visaipaprasta.lt paruoštą instrukciją Kaip per vieną vakarą susikurti interneto svetainę.

Nepamirškite pasinaudoti 10% nuolaidos kodu VISAIPAPRASTA.

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *