Pradžia » Kompiuteriai » Kaip kompiuteryje su Windows 10 uždėti, nuimti arba pakeisti slaptažodį

Kaip kompiuteryje su Windows 10 uždėti, nuimti arba pakeisti slaptažodį

Jei kompiuteriu naudojatės ofise ar viešose vietose, ir nenorite, kad kiekvienas, priėjęs prie jo, pasiektų jūsų asmeninę informaciją, vos per pora minučių galite savo vartotojo paskyrai uždėti slaptažodį. Čia rasite trumpą instrukciją kaip tai padaryti.

Kaip kompiuteryje su Windows 10 uždėti slaptažodį

Tam, kad nustatytumėte slaptažodį, pasirinkite Start meniu >> Settings (liet. nustatymai), o tada atsidariusiame lange rinkitės Accounts.

Atsidariusiame lange matysite kompiuteryje esančias vartotojo paskyras (skirtingus vartotojus). Jei vartotojų daugiau nei vienas, pasirinkite tą vartotoją, kuriam norite uždėti slaptažodį. Jei vartotojas tik vienas, iš karto galite pereiti prie sekančio žingsnio – kairėje lango pusėje rinkitės  Sign in options, ir tada  tiek Password skiltimi spauskite mygtuką Add.

windows 10 uzdeti slaptazodi

Slaptažodžio nustatymo lange įveskite norimą slaptažodį ir jį pakartokite. Apatiniame laukelyje galite įrašyti kokią nors užuominą, kuri, pamiršus slaptažodį, padėtų jums jį prisiminti. Tuomet spauskite Next ir Finish.

Viskas – slaptažodis jūsų vartotojui nustatytas. Kai perkrausite kompiuterį, bus prašoma įvesti slaptažodį.

Kaip kompiuteryje su Windows 10 pakeisti arba nuimti slaptažodį

Slaptažodžio nuėmimo ar pakeitimo procesas praktiškai toks pats, kaip ir uždedant slaptažodį. Reikia atsidaryti Start meniu >> Settings >> Acoounts langą. Pasirinkus norimą vartotoją renkamės Sign in options, ir ties Password lauku spaudžiame Change mygtuką.

Norint pakeisti arba nuimti slaptažodį, prieš tai reikės įvesti senąjį slaptažodį. Paspaudus Next galite įvesti naują slaptažodį, arba palikus laukus tuščius spausti Next ir Finish – tuomet slaptažodis nuo jūsų paskyros bus nuimtas.

windows 10 slaptazodzio nuemimas

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *