Pradžia » Programinė įranga » Nepavyko atnaujinti operacinės sistemos į Windows 10? Štai ką reikia daryti

Nepavyko atnaujinti operacinės sistemos į Windows 10? Štai ką reikia daryti

windows-10-new

Keletą pastarųjų mėnesių Microsoft leido operacines sistemas Windows 7 ir Windows 8 nemokamai atsinaujinti į Windows 10. Tereikėjo užsiregistruoti, ir sulaukti savo eilės kol Windows 10 bus atsiųsti į jūsų kompiuterį. Tačiau net ir sulaukus savo eilės ne visiems atnaujinimą pavyksta įsidiegti iš karto ir sklandžiai.

Jei atnaujinimas užstrigo ties „Windows is getting ready”

get windows 10

Dažniausiai pasitaikanti problema atnaujinant Windows 7 arba 8 į Windows 10 – vos pradėjus instaliavimą rodomas langas su užrašu Windows is getting ready, tačiau jokie pasikeitimai nevyksta ilgiau nei kelias minutes (ir gali trukti tol, kol neperkrausite kompiuterio). Tai paprastai nutinka tuomet, kai Windows atnaujinimą įsijungiate iš užduočių juostoje pasirodančio pranešimo, kad jūsų Windows atnaujinimas jau paruoštas. Tokiu atveju reikia tiesiog perkrauti kompiuterį (Restart), ir jam užsikrovus įjungti Windows atnaujinimą per Windows Update.

Windows update langą galite įjungti paspaudus Start ( windows ) >> Control Panel >> System and Security >> Windows Update. Tiesa, atnaujinimas iš Windows 7 į Windows 10 užtrunka kiek ilgiau (gali užtrukti 30 ar daugiau minučių) nei atnaujinimas iš Windows 8 į Windows 10.

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *