Pradžia » Programinė įranga » Kaip kompiuteryje pakeisti darbalaukio foną

Kaip kompiuteryje pakeisti darbalaukio foną

Nusibodo nuolat kompiuterio ekrane matomas tas pats paveikslėlis? Visai nesudėtinga ją pakeisti bet kuriuo kitu, esančiu jūsų kompiuteryje. Žemiau rasite trumpą instrukciją, kaip pakeisti ant ekrano matomą paveikslėlį, arba kaip bent kokią nuotrauką nustatyti kaip darbalaukio (desktopo) foną.

Kaip kompiuteryje su Windows 10 pakeisti darbalaukio foną

Pirmas žingsnis, kurį reikia padaryti, norint pakeisti darbalaukio foną – tuščioje darbalaukio (desktop’o) vietoje spauskite dešinį pelės klavišą, ir atsidariusiame meniu rinkitės apatinį punktą – Personalize.

kaip pakeisti darbalaukio foną

Sekantis žingsnis – atsidariusiame lange pasirinkite, ar norėsite ant ekrano uždėti paveikslėlį / nuotrauką (Picture), ar vietoje paveikslėlio norite ekrano fone matyti vientisą spalvą (Solid Color).

kaip pakeisti darbalaukio foną

Jei pasirinksite Solid Color, tame pačiame lange galėsite pasirinkti norimą spalvą. Jei pasirinksite Picture, darbalaukio foną galėsite pasirinkti iš kiek žemiau matomų paveikslėlių. Arba galite spausti mygtuką Browse, ir pasirinkti bet kurią jūsų kompiuteryje esančią nuotrauką kaip ekrano foną.

Kaip bet kurį paveikslėlį nustatyti kaip darbalaukio foną

Yra ir greitesnis būdas bet kurį kompiuteryje esantį paveikslėlį ar nuotrauką nustatyti kaip darbalaukio foną.

Jums tereikia atsidaryti paveikslėlį su standartine nuotraukų peržiūros programa (tiesiog atsidaryti norimą nuotrauką), ant jos paspausti dešinį pelės klavišą, ir atsidariusiame meniu pasirinkti Set as >> Set as background.

kaip bet kurį paveikslėlį nustatyti kaip darbalaukio foną

Išmokote šio to naujo? Tuomet nepamirškite šio straipsnio pasidalinti su draugais ar kolegomis!

Norite išmokti daugiau Windows 10 triukų?
Spauskite čia

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *