Pradžia » Išmanieji telefonai » Kaip iPhone telefone ar iPad planšetėje pasidalinti internetu

Kaip iPhone telefone ar iPad planšetėje pasidalinti internetu

Reikia pasidalinti internetu iš iPhone telefono ar iPad planšetinio kompiuterio? Tai padaryti visai nesunku jei žinosite keletą paprastų žingsnių. Sužinokite, kaip pasidalinti internetu su kitais telefonais ar kompiuteriais naudojant iPhone telefoną.

Ši instrukcija tinka tiek iPhone telefonams, tiek ir iPad planšetiniams kompiuteriams.

Kaip iPhone pasidalinti internetu

Norėdami pasidalinti internetu iPhone telefone, atsidarykite nustatymų langą Settings.

kaip iphone ijungti nustatymų langą

Settings lange susiraskite nustatymų skiltį, pavadintą Personal Hotspot, ir ją atsidarykite.

iphone dalintis wifi internetu

Norėdami aktyvuoti Wifi interneto dalinimąsi su kitais įrenginiais (telefonais, kompiuteriais, planšetiniais kompiuteriais ar kitais įrenginiais, naudojančiais WiFi internetą), įjunkite nustatymą Allow Other to Join.

Iškart po šiuo nustatymu matysite jūsų telefono WiFi slaptažodį. Jei norite šį slaptažodį pakeisti, paspauskite ant jo eilutės.

Po slaptažodžiu matysite instrukciją anglų kalba kaip prisijungti prie telefone pasidalinto interneto. Tekste matysite ir kaip vadinasi WiFi tinklas, prie kurio reikės prisijungti kitiems įrenginiams. Pavyzdyje matoma, kad tinklas, prie kurio kitiems reikės prisijungti, vadinasi „Tomas’s iPhone”. Jūsų įrenginyje pavadinimas skirsis, bet greičiausiai jau matote, koks jis jūsų įrenginyje.

kaip iphone dalintis wifi

Dabar galite įvesti naują WiFi slaptažodį, ir spauskite Done.

kaip iphone pakeisti wifi dalinimosi slaptazodi

Nuo šiol visi, kurie norės prisijungti prie interneto, kurį dalinatės savo iPhone telefonu, turės įvesti naująjį slaptažodį.

Kaip prisijungti prie interneto, kurį kas nors pasidalino iš iPhone telefono

Jei norite prisijungti prie Wifi interneto tinklo, kuriuo kas nors pasidalino iš iPhone telefono ar iPad planšetinio kompiuterio, kompiuteryje įsijunkite Wifi prisijungimo langą (šalia laikrodžio), ir susiraskite naujai pasidalintą WiFi tinklą. Kai kuriais atvejais kompiuteriui gali reikėti kelių minučių, kol jis aptiks naują WiFi tinklą.

kaip kompiuteriu prisijungti prie wifi, kuriuo pasidalinote iPhone telefone

Pasirinkite norimą WiFi tinklą, įveskite slaptažodį, ir spauskite Next. Jei viską atlikote teisingai, per keletą sekundžių jūsų kompiuteris bus prijungtas.

Norite sužinoti kaip pasidalinti internetu per WiFi naudojantis Android telefonu? Spauskite šią nuorodą.

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *