Pradžia » Išmanieji telefonai » Kaip iPhone klaviatūroje išjungti žodžių spėliojimą ir taisymą

Kaip iPhone klaviatūroje išjungti žodžių spėliojimą ir taisymą

Naudojate Apple gamybos telefoną, ir kaskart pradėjus rašyti laišką ar žinutę pradeda erzinti automatinis klaviatūros žodžių taisymas ir spėliojimas? Laimei – tai galima išjungti vos per pora minučių. Sužinokite kaip iPhone telefone išjungti automatinę korekciją.

Kaip iPhone telefone išjungti žodžių spėliojimą, taisymą ir žinučių autokorekciją

Iphone telefonuose vos tik pradėjus rašyti tekstą klaviatūra automatiškai taiso ar siūlo pataisyti jūsų rašybą ir skyrybą. Kartais tai gali būti visai naudinga, tačiau nemažą dalį naudotojų tokia autokorekcija erzina.

kaip iphone išjungti autokorekciją

Norėdai išjungti autokorekcijas iPhone telefone spauskite kairiame apatiniame kampe esantį gaublio paveikslėlį, ir atsidariusiame meniu rinkitės Keyboard Settings…

kaip išjungti žodžiū taisymą iphone

Atsidariusiame lange matysite visą aibę autokorekcijos nustatymų – autokorekciją (auto-correction), rašybos tikrinimą (check spelling), nuspėjimą (predicting) ir kitus. Daugelį jų galite išjungti, jei nepatinka, kai klaviatūra galvoja už jus.

Ką dažniausiai verta pasilikti, tai automatinį didžiųjų raidžių rašymą Auto-Capitalisation (naują sakinį automatiškai pradeda didžiosiomis raidėmis), ir didžiųjų raidžių rašymo režimą (Enable Caps Lock).

kaip išjungti žodžių taisymą ir spėliojimą iphone

Išjungus norimus nustatymus daugiau nieko daryti nereikia – klaviatoje iškart išsijungs nereikalingos funkcijos.

Reikia daugiau patarimų kaip naudotis iPhone telefonu?
Daugiau patarimų galite rasti čia

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *