Pradžia » Išmanieji telefonai » Kaip iPhone išjungti pranešimų ir žinučių garsus

Kaip iPhone išjungti pranešimų ir žinučių garsus

Norite iPhone telefone išjungti programėlių pranešimų garsus, tačiau nežinote kaip tai padaryti?

Šiandien sužinosime kaip kontroliuoti programėlių pranešimus ir garsus iPhone telefonuose. Kitaip nei Android telefonuose, kur nemaža dalis programėlių pranešimus kontroliuoja individualiai kaip sugalvoja programėlės kūrėjas, Iphone turi iš esmės universalų būdą kontroliuoti pranešimus ir garsus.

Kaip išjungti Messenger ir kitų programėlių pranešimų garsus ir iššokančius pranešimus iPhone telefone

Iphone telefonuose kiekviena programėlė, kuri gali rodyti pranešimus ir skleisti pranešimų garsus, turi telefono nustatymų puslapyje Settings po atskirą skiltį. Taigi pradžioje spaudžiame Settings ikoną ekrane.

iphone nustatymai

Tuomet, jei, pavyzdžiui, norime išjungti Messenger programėlės skleidžiamus garsus ar pranešimus, sąraše susiraskime Messenger programėlę.

iphone programėlių nustatymai

Atsidarius programėlės nustatymų skiltį spauskite ant Notifications.

iphone kaip išjungti programėlių pranešimus

Notifications lango viršuje matysime Allow Notifications. Jei norite, kad programėlė nerodytų jokių pranešimų ir neskleistų jokių garsų kai kas nors jums parašo, galite šį nustatymą išjungti. Tuomet programėlė bus „tyli” – kol jos neįjungsite, nebus nei garsų, nei kitų pranešimų, kad kas nors jums parašė.

Visgi jei norite, kad programėlė pranešimus rodytų, tačiau garsų neskleistų, Notifications lange išjunkite Sounds – garsus.

iphone kaip išjungti programėlių garsus

Tokius nustatymus turi praktiškai kiekviena programėlė iPhone telefonuose. Taigi jei reikia, galite nustatyti kurios programėlės turėtų skleisti garsus ir rodyti pranešimus, o kurios – ne.

Norite sužinoti daugiau apie kasdien naudojamas iPhone funkcijas? Spauskite čia

Žymos:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *